Quote Originally Posted by Gogo55 View Post
Е ся, ако търсиш интерес към темата направи лодката от един лист депрон изрязан с макетното ножче за 1 час, облепи я с шарено тиксо сложи ел мотор и спеед който струват под 40лв двете заедно като най-евтините от хобито, подкарай я с апаратура 6 канал от хоби кинга, или ако искаш да блеснеш то с турниги 9 и веднага ще се появат десетина който ще ревнат урааа и ще те провъзгласят за бог на депронките и корабомоделизма в България,а темата ще стане стотина страници за нула време.
Ако продължаваш така с дърво и по трудния начин ще коментират само най добрите който са единици-в този случаи маи е само един, а другите ще четат умно
Здравей адаш,
Аз първоначално така си мислех, да я направя от депрон, ама междувременно най-големият специалист, корифеят на депрона в България, го отсвириха от тук, че нещо трудно се справяше с компютрите, и аз се отказах, нямаше да имам консултант
А сега сериозно, аз също като пуснах темата се надявах да се включи Иво и той е тук.
Що се отнася до материала за изработка, кефи ме да я правя от дърво, макар и по трудният начин ( след депрона, де ), това ме връща 34 год. назад в кръжоците по авио и корабомоделизъм. Иначе модела е от шперплат буков 3,5 мм. и липов 1,5 мм., крилата са сандвич конструкция от 2 слоя балса, облечени с фурнир 0,5 мм. Ще кача снимки.