+ Ново Мнение
Страница 13 от 41
ПърваПърва ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 121 до 130 от общо 409

Тема: Хидро U1 Miss Budweiser 2001 в мащаб 1/8

  1. #121
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Нормално, Жигула=ЛАДА=FIAT а FIAT е собственост на FERARI, добрите неща не се забравят, всичко ново е добре забравеното старо, те и американците кацнаха на Луната със САТУРН 5, която беше създадена от фон Браун, на базата на неговата ФАУ 2, от времето на WW2.
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  2. #122
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    пълен ОффТопик

    така, така ... и пак разни немци ... от известно време го гледам "това" и се чудя : Кой би си закупил това зарядно ... в този дизайн : http://www.hacker-motor-shop.com/e-v...29&c=415&p=415 мнението ми е лично и покрива единствено моите изисквания, не задължавам никой с написаното тук !

    п.п. ладата е "хубава" особено когато и сменяш маслото на всеки 3500 км ... защото до 4000 трудно изкарва ....преди да се превърне във вода
    Helmesi Agilery ¶ ¶

  3. #123
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Иво, гледам си лодката, гледам и снимки на много други модели, има ли значение от коя страна на винта ще бъде руля ? Тъй като на мен, чисто конструктивно, най-удобно ще ми е да е отляво. Но в този случай входовете за вода остават от обратната страна на винта....
    Последна редакция от GMateev; 16.11.2012 на 21:07. Причина: грешка
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  4. #124
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Quote Originally Posted by sides View Post
    Аз бих ползвал при показания винт, следната конфигурация : (разбирайте примерна и подлежаща на замяна с нейните производни ) ::::: http://www.hacker-motor-shop.com/e-v...&c=3355&p=3355 заедно с посочения от фирмата контролер, показан по-долу и с две батерийки : http://www.hacker-motor-shop.com/e-v...&c=4270&p=4270 . Така няма да се превишават критичните обороти на посочения задвижващ елемент и също няма да страда от недостиг на въртящ момент при каквото и да е ситуация. Също така, с предложените токозахранващи елементи ще се постигне оптимална ефективност между тегло и време за удоволствие . лично мнение

    п.п. отчитам факта, че въпросната конструкция е на спортна лодка, която разполага със свободно преминаващ въздушен поток през вътрешността и.


    Котката ми ще изучи Числените Методи по сънно-терапевтичния метод без да се налага да и се прелистват страниците малко преди предложената конфигурация да се справи с реакцията на винта.
    Ако въобще този мотор успее да завърти винта.

  5. #125
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Залагам на котката !

    Това е бекилът, ще работи ли ?

    http://accu-techrchardware.com/HTFA-100.html
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  6. #126
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Quote Originally Posted by GMateev View Post
    Иво, гледам си лодката, гледам и снимки на много други модели, има ли значение от коя страна на винта ще бъде руля ? Тъй като на мен, чисто конструктивно, най-удобно ще ми е да е отляво. Но в този случай входовете за вода остават от обратната страна на винта....
    Е нали за реакция на винта си говорим

    Мястото на руля е вдясно от винта.
    Винта е вдясно от диаметралната равнина пак заради проклетата реакция
    Ама ти пита ли го колко да бъде сместен?
    до тук има 2 предложения за сместване Дейв предлага 6мм аз съм за 4.

    Бекила е впечатляващ но първо това и всички подобни се пускат без бекил

    Наздраве от моят пън на вашата маса!

  7. #127
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Като казваш вдясно, имаш в предвид гледайки модела отзад, нали !? Питам те, защото на много от моделите е отляво ( по тази логика ).
    За сместването го питах, нямам отговор, ще му пиша пак.

    Нашата маса, за съжаление си изпи винцето за вечерта... А ти защо си на пън ?
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  8. #128
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :)

    Готино коте имаш, моето беше в по-сива тоналност, но с по-дълъг косъм ....от преди преместването ми тук .... отностно чуденката ти ... убеден съм, че Георги Матеев разполага с кратко видео, накрая на което, има някакви данни фиксирани от китайско електронно устройство а .. и не се движи многоо


    п.п. простете, забравих подробностите : винта е от най-смешните ! ххкинг : http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=13229 а, мотора ..... :))))))
    Последна редакция от sides; 16.11.2012 на 21:36. Причина: допълнение
    Helmesi Agilery ¶ ¶

  9. #129
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    точно така отзат напред по посока на движенито на разстояние 1.6-1.8 радиуса на перката .

  10. #130
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Quote Originally Posted by GMateev View Post
    Нашата маса, за съжаление си изпи винцето за вечерта... А ти защо си на пън ?
    На една поляна с размер на футболно игрище се разставят пънове на които седим докато си трошим камъните в бъбреците или се дизинфекцираме или както в твоя случей си оправяме хемуглобина

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен