Резултати от анкетата: Изберете най-подходящото предложение за ново лого на Modelist.bg

Гласували
94. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Лого 1

    36
    38.30%
  • Лого 2

    41
    43.62%
  • Лого 3

    17
    18.09%
+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 31

Тема: ВТОРИ ЕТАП на гласуването за ново лого на форума

Threaded View

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Относно това кой все пак е победителя в конкурса имам следното мнение:

    1. Победител безусловно е НОМЕР 2 и съгласно правилата на конкурса той печели 400 лв., които ще му бъдат изпратени още утре (понеделник).

    2. Извън правилата на конкурса мой личен победител е НОМЕР 1 и извън правилата на конкурса в понеделник ще изпратя 400 лв. и на него.

    3. И на двамата победители ще възложа окончателна разработка на техните варианти във векторен формат и в различни цветови схеми и вариации, както и в различни геометрични размери за различни приложения. За това естествено ще си заплатя допълнително колкото е необходимо.

    4. Окончателното решение кое от двете лога ще използвам на сайта ще направя аз, като тука преценката вече ще е не от дизайнерска, а от функционална гледна точка (дали подхожда за различни видове приложения с различни геометрични размери и цветови схеми).

    5. И на двамата победители ще предложа в бъдеще срещу заплащане да съдействуват в разработката на различни видове дизайни за нуждите на фирмите, които управлявам. Направата на добри дизайни си е цяло изкуство. Колкото и да са гениални дизайнерите, които съм назначил на работа, те рано или късно се изчерпват в генерирането на идеи. Освен това е много трудно за един дизайнер да излезе от черупката (границите на въображението), които той сам си е наложил. Поради тази причина ползването на външни дизайнери е много важно за една фирма, особенно когато тези дизайнери не са обременени с фирмената дизайнерска история. Тогава и само тогава те наистина могат да изгенерират добри и свежи нови идеи.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Има и една специална награда от 100 лв. за Габриел Димитров от Варна. Получава я за това, че всъщност той изгенерира идеята за ново лого на форума. Той ми изпрати и първото лого, направено от него без никакъв конкурс и без никакви обещания за каквото и да било финансово компенсиране. На практика с тази утешителна награда искам да му се отблагодаря, защото той стои в основата на всичко това. Аз само свърших грубата работа (по-скоро свърши я сина ми).

    Искам да благодаря на всички участници в конкурса за това, че положиха много труд за доброто на форума. Искам да благодаря и на всички останали посетители на форума, които добросъвестно преглеждаха предложенията и даваха мнения или оценки.

    Специални благодарности и за Георги Русинов, който се грижеше да въдворява ред във форума, докато аз през това време се "скатавах под масата".
    Росимир Матеев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен