Визуализирани са от 1 до 10 от общо 14

Тема: правосъдието в българия

Threaded View

  1. #1
    Автор Аватар на danikronos
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр .пловдив
    Мнения
    137

    Ами на кратко да споделя че станах жертва на ловка измамница(Виолета Любомирова Василева), която се оказа че живота и е само да обикаля от град на град да заблуждава хората с обещания за плащане на стока която взема, подписване на всякакви документи и накрая иди я търси из страната.Моят случей с нея е ,че подписахме договор за наем за да ползва машина за тестени изделия която стойност е няколко хиляди лева. И така машината се взе ,дойде края на месеца ,звъня аз да си търся наема и телефона почна да ми се затваря,след някколко дни телефона и даваше вече че е изключен или извън обхват,Отивам аз на адреса посочен по договора и там се оказва една улица която дори не е асвалтирана с няколко къщи и никой не беше чувал за тази жена.После последва жалба в прокуратурата,след няколко дни получавам информация от колеги, че машината ми е в другия край на българия продадена на трето лице ,веднага отивам там с местните полицаи ,измамницата успя да се измъкне не я намерихме а само третото лице с машината ми.Оказа се ,че полицаите нищо неможе да направят да изземат машината понеже измамницата я няма а за да конфискуват машината им трябва прокурорско нареждане от разглеждащият случея прокурор,но нямаше как да се свържем с него понеже е събота ден,трябва да се изчака до понеделник.Отивам аз днес в понеделник в прокуратурата а те дори още немогат да разберат кой разглежда жалбата трябвало да напиша в писмен вид че съм намерил машината вече продадена и да приложа към жалбата.......т.н.Обадих се на колеги в града където намерихме машината,но те ми казаха че човека вече се е изнесъл от града и вече незнаем къде е нито машината нито измамницата.......а моята собственост беше на няколко сантиметра от мен и неможах да си я взема ......ЕТО В ТАКАВА ДЪРЖАВА ЖИВЕЕМ !Пиша всичко това не да се оплаквам ,а по-скоро да предупредя ако има такива наивници като мен досега,да са очите им отворени на осем ,несъм вярвал че ще бъда измамен и то точно от жена със сладки приказки и обещания,но дори и нещата да са подплатени с документи както в случея ,се оказва, че пак няма гаранция да си получиш собствеността,просто си оставаш жертва на измамници ,а измамниците ненаказани.
    Последна редакция от danikronos; 13.08.2012 на 17:08.
    Даниел Георгиев

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен