+ Ново Мнение
Страница 2 от 2
ПърваПърва 1 2
Визуализирани са от 11 до 14 от общо 14

Тема: правосъдието в българия

  1. #11
    Автор Аватар на danikronos
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр .пловдив
    Мнения
    137

    И при мен се получи подобно нещо.При подаването на сигнал в плицията следователя отказа да ми заведе жалбата и ме поруга защо съм идвал в полицията най вероятно защото било безплатно ,така ми каза.След което ме изпрати и ми каза да ида в съда и да я съдя.И моя извод от цяллото това ходене е ,че продължавам да губя пари занимавайки се да я издирвам измамницата,понеже прахосах два работни дни да ходя до другия край на България и то без реазултат.

    А другия вариянт който ме посъветваха просветени е изобщо да не подавам жалба никъде ,а да платя на едни специални хора да и счупят ръцете и краката ,но в този случей нищо няма да получа като средства ,а само едно удовлетворение че си го е получила.Ама аз не,казах си ,ще се доверя на органите на реда на системата.ГРУБА ГРЕШКА
    Даниел Георгиев

  2. #12
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    ;–(

    Мога да изразя само съчуствие

    Имам зад гърба си 11 години влачене по "система за правораздаване " , не две страници , цели томове изчезваха , и то от места , където Ти , да си осигуриш една бележка тип "вярно с оригинала " плащаш и чакаш със седмици .... и висиш като м.р.ол пред гишето на ръкоположения .....

    Извода е : (виц си е )

    "Винаги съм се чудил кой най-много обича България.
    През последните 10 години са емигрирали над 4500 лекари, над 1200 физици, над 900 химици....
    И нито един от системата ...."


    П.п. моя гледна точка .. напълно е възможно да не е вярна информация ... не задължавам никой с нея ... :)
    Последна редакция от sides; 13.08.2012 на 22:43. Причина: доп
    Helmesi Agilery ¶ ¶

  3. #13
    Потребител Аватар на Bruchpilot
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    84

    Мдаааа, както един мой добър приятел и по случайност прокурор казва - в България можеш да получиш съд но не и правосъдие...

    Наистина ти съчувствам за случилото се. Също така се питам нямаше ли дежурен прокурор? Не можаха ли полицаите да проявят малко инициативност? Имали са право и начин да действат, но според моите наблюдения на самоинициативата там май не се гледа с добро око... Все пак не губи надежда, ако машината ти все още не е разглобена или "напуснала страната" има шанс да я намерят.

    Това което винаги ме е учудвало обаче е, че много често дребните неща - телефони, накити и прочее се намират много по - лесно и бързо отколкото вещите с по - сериозна стойност. Вярно е че при тях има шаблон за действие и е по - лесно, но в крайна сметка излиза, че точно сериозните неща остават без внимание! Да не говорим за отношението към хората и за начина на работа - имам чувството че въобще не са се променили за последните тридесет години.
    Константин Фъртунов

  4. #14
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    незнам дали е подходящо да обсъждаме нещо което не съществува тоест Право-Криво съдието.
    Ако то съществуваше нямаше да съществуват нито М-Тел нито Пощенска или Пиреус банки............................................. .................................................. ...................................

    Не знам дали ще сме си полезни при правосъдието ама ако назовем измамниците ще си помогнем така че да ограничим жертвите им.
    С чиста съвест мога да добавя българските партньори на Fedex Флаинг Карго България . Много от нас пазарят за хобито в чужбина.
    в същия списък се нареждт и германските пощи.

    А от търговците дистрибутиращи моделарските продукти без никъкви угризения мога да наредя Линдингер, BK-Elektronik, Eflight.ch......
    В темата мотори и контролери достатъчно ясно съм нарисувал Lehner, Castel Creation......

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен