Заключена тема
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 37

Тема: Защо не мога да виждам всички мнения на интересуващ ме потребител от форума?

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Internet
    Мнения
    8

    Изтриването на всичките мнения от даден потребител води до обезмислянето на всеки един форум. Донякъде би могло да се приеме за възможно да бъдат изтрити теми, в които никой друг не е писал и това да е без последици за останалите. Когато, обаче дори само един потребител е направил пост, това вече е грубо неуважение към труда му. Бих казал дори - това си е чиста подигравка, защото така мненията "увисват", губи се логическата връзка и дори целия смисъл на темата. Има форуми в които направо е казано, че публикуваните мнения вече не принадлежат на автора им. Те стават друга собственост. Това важи с пълна сила напр. за Modelistika.com. Но, ако се триеха всички постинги на даден потребител, защото се обидил за нещо си - няма никакъв смисъл от този форум. Това ли е целта тука - да го няма Modelist.bg?

    P.S. Има си цяла тема за авторските права на този форум http://modelist.bg/showthread.php?t=74
    Митко Алексиев

  2. #2
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Темата не съм я започнал, за да водя полемика с когото и да било. Зададох елементарен въпрос, на който не получих адекватен отговор и изразих недвусмислено желание, което е съвсем нормално. Както може да се регистрираш някъде, така би трябвало да може и да прекратиш регистрацията си.
    До онзи, дето живее в интернет - чети по-внимателно, не искам да ми трият мненията, а само регистрацията.

    http://modelist.bg/search.php?&searchid=181785
    От толкоз много нови за момента теми, само 1 е моделарска...

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 18:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен