Quote Originally Posted by muns View Post
Мисля, че ясно зададох въпрос.

И също да попитам - защо не мога да пращам съобщения? От няколкото ми опита мога само на Матеев да изпратя.

Отговори:

1. Вероятно има технически проблем и само мога да предполагам, че той е от създаването на форума. При мен също е така, но мисля, че ще бъде решен при първа възможност.

2. Изпратил съм ти съобщение. Моля да ми отговориш, за да проверим какво се случва, доколкото ми е в компетенциите и предоставените права. Ако не стане - пиши на скайпа или мейла, за да видя какво мога да направя.




Quote Originally Posted by muns View Post
За 3 дена не получих отговор на съвсем елементарен въпрос. Явно, администрацията е заета и не може да отговори, а вече не е и нужно. Желая регистрацията ми в modelist .bg да бъде прекратена.
Явно администрацията наистина е заета. Щом и аз не съм видял темата, значи пропускът е мой. Матеев в момента е изключително зает (поне така мисля) и както се вижда, рядко посещава форума. Аз също едва вдигам глава от работа и по мненията ми това си личи. Щом съм зарязал всички започнати проекти, значи ОЧЕВИДНО се случва и нещо друго...

Ако причината ти за напускане на форума е само тази, моля да приемеш моите най-искрени извинения за това, че не съм отговорил навреме!