Извинявай, но ако имаше 600 проекта и то мащабни за телевизии и фирми, сега нямаше да пишеш по форумите, ами щеше да работиш или да си имаш собствено дизайнерско студио. А ако действително си с 600 проекта, то предполагам трябва да сме чули досега за теб? Например на bTV (не е реклама) фирмената идентичност, логата и анимациите ги правят mag studio (не е реклама), но ти не работиш там? Нито в edesign (не е реклама), които взеха наградата за най-добро дизайнерско студио на 2012. Именно те правят логата на различни телевизии, рекламите, работят с Chrysler, Mercedes Bulgaria и т.н. но теб не са те споменали. Горе споменаха и някаква колежка, не разбрах името й, може тя да работи там, ако е така сме свидетели на присъствието на признати и известни дизайнери в този форум. Но нали се сещаш че някак си не върви такива дизайнери (които работят с такива фирми) сега да работят тук? Нищо лично отново, сега по този начин не искам да се изтъкна, не се смятам за велик, просто участвам в конкурса и аз лично не смятам да казвам кого познавам, какво работи баща ми и къде имам познати. Не смятам повече и да спамя, всичко го започна ти.