Визуализирани са от 1 до 7 от общо 7

Тема: ПЕЧАТНИ ПЛАТКИ

Threaded View

  1. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Доколкото съм запознат (но може и да греша), в този форум няма изрична забрана за публикуване на обяви за услуги в други раздели, освен борса.
    Разбира се, ако се публикуват обяви за покупко-продажби извън борсата, това разводнява форума и не е желателно.
    Но за обяви за услуги аз лично смятам, че е добре да бъдат не само в търговския раздел, понеже там текучеството е най-голямо и смисъла от обява за услуга се губи. При продажбите имаме някакъв времеви диапазон, в който обявата е актуална, след което тя е ненужна, но при услугите не е така.

    Затова смятам, че няма нищо нередно обявата за изработка на платки да си остане и тук, ако Матеев няма нищо против. Аз самият не знам къде да си направя платка ако се наложи и чуквайки раздел "електроника" ще реша този си проблем бързо, вместо да търся из борсите.

    С две думи: на мен не ми пречи. Ако на някого му пречи - моля да се обърне към мен или към Матеев, за да решим проблема без вдигане на много шум!
    Възстановявам текста на обявата и леко го променям, за да не звучи дразнещо и комерсиално. Ако някой има някакви претенции или нещо против - веднага да ми каже, за да се коригирам!

    Отново призовавам потребителите да не правят аналогии с Моделистика, където правилата и забраните са много по-различни и много по-далеч от тези на Моделист!
    Последна редакция от ajcinema; 26.07.2012 на 08:59.
    Георги Русинов

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен