+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 89

Тема: Електрическо превозно средство (безплатен транспорт)

Threaded View

  1. #1
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Точно защото става въпрос за пари. И защото всички са чувствителни от към пари.
    Само че ние с тебе имаме различен подход.
    Разликата в цените не е задължително да е израз на алчността на определен търговец.
    Така че тези, които са по 80 лева може да има някъква причина да струват толкова.

    Аз съм обикновен инжинер и ходя на работа както останалите наемни работници.
    Не продавам батерии или къквото и да е било.
    И аз като тебе и много като тебе се съмнявам в това което се тиражира.
    Освен парите мен ме интересува безопастността. Теб те нямаше във Франция на световното по АВ
    Контролера запали маслото на демпфера и температурата вътре е била над 350 градуса.
    Ако и аз си бях сложил изхвърлени на боклука батерии сещащ ли се дали щях да посмея да отворя горящия модел? И дали нямаше да има пострадали, как мислиш?

    Ники от Плевен беше написъл някъде из форума
    "Нещата стават със знания, труд и пари и липсата на едното се компенсира с останалите две"
    Следователно, колкото по-малко си ангажиран с нещо което ти трябва толкова повече ще платиш и по-малко можеш да влияеш върху качество и безопастността му.

    А за търговците е валидна Аксиомата на Матеев
    "Какъвто е пазарът тъкъв ще е търговеца"

    Ползвателите сме си виновни за цени-качество а не търговците.

  2. #2
    Потребител Аватар на passo
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр.Пловдив
    Мнения
    59

    Иво,ама аз и за това не съм ги купил тези акумулатори.Съмнявам се в качеството!!!Съжалявам, че не можах да дойда във Франция.Бях ангажиран и Пловдивската група тръгна без мен.Ти не се появи в Пазаджик и минаха вече и двата кръга.Сега надявам се през август на Европейското да се видим и да обменим малко опит.За сега си карам колелото с геловите батерии и исках някакво соларно зареждане,ама във форума явно само Гошо и аз се интересуваме от това.Чакам Матеев да каже нещо,ама явно е зает.
    Петър Славов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 4 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 4 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен