+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 89

Тема: Електрическо превозно средство (безплатен транспорт)

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Nov 2012
    Мнения
    6

    Извинявай че съм те обидил, мислех че е свободен форум прочетох доста неща и видях доста вулгарни изрази, като ЗАДНИК например но не се заяждам с никого. А останалото не го разбрах от изречението - тук трябва да се изписват лични данни ли или нещо друго не ми стана ясно какво е да си анонимен.

  2. #2
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Мисля си, че името ти и градът, от където си, ще са едно добро начало.
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by Dundy View Post
    Извинявай че съм те обидил, мислех че е свободен форум прочетох доста неща и видях доста вулгарни изрази, като ЗАДНИК например но не се заяждам с никого. А останалото не го разбрах от изречението - тук трябва да се изписват лични данни ли или нещо друго не ми стана ясно какво е да си анонимен.
    Здравей, колега и добре дошъл!

    Форумът на този етап е освободен от задължения, касаещи личните данни. Това може да се промени някога, ако нашият администратор пожелае, но за момента няма задължение да се вписват имена и друга лична информация. Попълването на лична информация става само по желание и с цел по-лесна взаимопомощ между членовете на форума. Тук повечето се познаваме ако не лично, то дългогодишно чрез интернет и затова някои съфорумци с доста постове нямат изписани имена и градове, а други имат. Както виждаш, аз съм изписал своите, въпреки че съм вероятно най-голямата "опозиция" на това...

    Ще те помоля да ми изпратиш тук или на ЛС темата и/или поста, където думата "ЗАДНИК" е използвана срещу член на форума и ще я коригирам лично, дори да съм я написал аз!
    В нашият форум не съществува изрична забрана да се използват подобни думи, защото те сами по себе си не са обидни, а представляват част от някаква разговорна форма (напр. "Виж това маце какъв задник има!"). Но от друга страна, ако въпросната дума бъде използвана като квалификация към човек (напр. "Ти си задник!"), тогава използвалият квалификацията първо бива помолен да се самокоригира, при отказ корекцията извършвам аз или администратора и чак след това, в случай, че обиждащият не си вземе бележка, се пристъпва към други форми на озаптяване.

    А сега по темата: Не успях да изчета постовете от последните дни подробно, но доколкото схващам искаш да използваш слънчевата енергия за придвижване на количката си или за зареждане на акумулаторите, или и на двете. В този случай е нужно да направиш нещо като "схема" на ежедневните си действия и да прецениш кой от всички тези варианти е удачен за теб и кой не е. Първоначално моята идея (заради която създадох темата) беше да се използва рационално това, което ни дава природата. Разбира се, всички различни от тази идеи са добре дошли! Моята идея е изцяло насочена към времето, в което превозното средство НЕ се използва. Вероятно е възможно да се осъществи придвижване със слънчева енергия, но май ще трябва да подходиш много внимателно към това. Най-важно е да имаш яснота за цикличността на използване на превозното средство - време, разстояние, натоварване. Всичко останало е следствие на това.
    Георги Русинов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен