Пояснявам по темата
В много от устройствата ползващи литиеви батерии, тези които конструират самите устройства са ги направили така, че само и един единствен вариант батерии се поместват. И съответно ние обикновените им ползватели се принуждаваме да копуваме само тях. Аз имам болки в кръста и не мога се навеждам. Следователно като не искам да ме навеждат си ги организирам процеса сам.
И след като съм натрупал опит в батериите мога да помогна на Георги, като реши да подмени оргиналните с литиеви (Lipo LiFePO LiMno) имащи същата форма.
Задачата Максимум Енергия И/ИЛИ Максимум Мощност в определени размери И/Или тегло съм я решил многократно „за да ми е в ръцете”


Quote Originally Posted by passo View Post
Иво,
нещо не разбрах по темата,ама ако имаш модел на някой винт двулопатен за FSR-7,5 изпрати да отлеем.Може и за други модели,а иначе сигурно в Пазарджик ще се видим!
Отностно перките - Проектирам и Конструирам перки само ако не намеря такива да се произвеждат и продават.
Мога да оразмеря всеки един от 4 те типа перки исползвани при FSRV (всякакъв диаметър, резба на вала, диаметър на главината......)
Отиграно до болка упражнение
(На еко –стандартата си съм с перка тип V3 за FSRV ресайзната на диаметър 30 мм резба на вала М3 диаметър на главината 4.5мм надялкана на CNC от титаноалуминиева сплав)
Ти какво предлагаш – да направиш отливки от стоманата която аз ще ти доставя в института за космически иследвания към БАН?
Или...кво?