Няколко дена не се бях логвал и сега останах приятно изненадан. Не съм си представял, че логото може да бъде направено в толкова много и най-различни варианти.

По въпроса с изискването на т.1 от правилата - сега като се замисля, съвсем не е задължително да е с латински букви. Също и това "bg" не знам дали трябва да е задължително или не. Ако в логото се напише просто "Моделист" също може би ще изглежда добре. В края на краищата важен е дизайна и стила, а после в този стил победителя може да направи както българска, така и английска версия. Един наистина хубав дизайн би трябвало да изглежда еднакво добре и в двата варианта.

Относно размерите на логото - хубаво е да е тънко и дълго, за да заема малка част от екрана по вертикала. Също така може би в него не трябва да има много тънки чертички, защото ако се отпечата на фланелка те веднага ще се отлепят. Ако се намали много за да се постави например в аватар на форум или в друга малка картинка, те просто ще изчезнат.

Относно цветовата схема на логото - не се безпокойте. Направете я както сметнете за добре, а после можем да променим цветовата схема на форума да е в синхрон с логото.

ПС: Всичко това са мои мнения, с които не е необходимо да се съобразявате. Все пак аз също ще участвувам в гласуването само с един глас, така че моето мнение едва ли е чак толкова важно.