Заключена тема
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 147

Тема: КОНКУРС за ново лого на форума

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Казанлък
    Мнения
    3

    Последен вариант:


  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    21

    ......



    .......................
    Последна редакция от boneti.1958; 16.07.2012 на 14:55.
    Н.Иванов

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    София/Казанлък
    Мнения
    54

    Искам само да вмъкна нещо, което според мен не е за пренебрегване. Това не е само глава за форума, а е и лого. Което предполага, че то ще се използва за много други неща - брандиране на запалки, тениски (както тази пролет), печатане на плакати, трансперанти и т.н. За да може въпросното лого да върши работа за изброените неща, то трябва да бъде ВЕКТОРНО, или ако съдържа растерен елемент, то той да бъде с много висока резолюция и да не бъде основа на дизайна. Предлагам това да влезе в в изискванията за бъдещите дизайни. Предполагам нещата до сега са такива, но за всеки случай си мисля, че е добре това да бъде уточнено, за да няма фалове.
    Don't let your mouth write checks your ass can't cash
    Йордан Славов

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    3

    Опитах се да предам идеята за самата изработка на изделията... не знам до колко се разбира :)
    Има някои по-дребни елементи, но имам предвид и ако се наложи ще ги дооправя. Просто искам да видя дали съм на прав път.



  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    гр. София, кв. Банишора
    Мнения
    1

    Здравейте ! Ето едно предложение и от мен.

  6. #6
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Към nedelin:
    Интересно предложение
    Оригинално и стилно! Подкрепям те и теб!

    Към Mencho:
    Би ли пробвал вариант, нещо средно между двете ти досегашни като групиране на символите?
    По ми харесва първия вариант, но ако малко разпръснеш моделите във втория, като че ли ще стоят по-добре!

    Матеев,
    Относно надписа "Българският форум за моделизъм/ми". Смятам, че не трябва да бъде неразделна част от логото. Достатъчно е да се добави под логото в самия форум, а за всичко друго е достатъчно да имаме чистото лого.
    Ще се повторя, но надписа "modelist.bg" трябва да си остане - той е нещото, носещо най-много информация!

    Относно цветовата схема на логото - не се безпокойте. Направете я както сметнете за добре, а после можем да променим цветовата схема на форума да е в синхрон с логото.
    Аууу недей така досегашната използвана във форума, неслучайно като комбинация от цветове се е наложила в редица форуми, много ергономична и щадяща е. Само си представете форума в жълто, червено и черно

    Поздрави!
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    7

    Quote Originally Posted by smarty View Post
    Към nedelin:
    Интересно предложение
    Оригинално и стилно! Подкрепям те и теб!

    Към Mencho:
    Би ли пробвал вариант, нещо средно между двете ти досегашни като групиране на символите?
    По ми харесва първия вариант, но ако малко разпръснеш моделите във втория, като че ли ще стоят по-добре!

    Матеев,
    Относно надписа "Българският форум за моделизъм/ми". Смятам, че не трябва да бъде неразделна част от логото. Достатъчно е да се добави под логото в самия форум, а за всичко друго е достатъчно да имаме чистото лого.
    Ще се повторя, но надписа "modelist.bg" трябва да си остане - той е нещото, носещо най-много информация!


    Аууу недей така досегашната използвана във форума, неслучайно като комбинация от цветове се е наложила в редица форуми, много ергономична и щадяща е. Само си представете форума в жълто, червено и черно

    Поздрави!


    Като страничен наблюдател, мисля че не е коректно да се изявявате като ментор на някои от участниците в конкурса. Факта че сте от Габрово, говори за конфликт на интереси.

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен