Заключена тема
Страница 7 от 15
ПърваПърва ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 61 до 70 от общо 147

Тема: КОНКУРС за ново лого на форума

  1. #61
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    гр. София, кв. Банишора
    Мнения
    1

    Здравейте ! Ето едно предложение и от мен.

  2. #62
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Към nedelin:
    Интересно предложение
    Оригинално и стилно! Подкрепям те и теб!

    Към Mencho:
    Би ли пробвал вариант, нещо средно между двете ти досегашни като групиране на символите?
    По ми харесва първия вариант, но ако малко разпръснеш моделите във втория, като че ли ще стоят по-добре!

    Матеев,
    Относно надписа "Българският форум за моделизъм/ми". Смятам, че не трябва да бъде неразделна част от логото. Достатъчно е да се добави под логото в самия форум, а за всичко друго е достатъчно да имаме чистото лого.
    Ще се повторя, но надписа "modelist.bg" трябва да си остане - той е нещото, носещо най-много информация!

    Относно цветовата схема на логото - не се безпокойте. Направете я както сметнете за добре, а после можем да променим цветовата схема на форума да е в синхрон с логото.
    Аууу недей така досегашната използвана във форума, неслучайно като комбинация от цветове се е наложила в редица форуми, много ергономична и щадяща е. Само си представете форума в жълто, червено и черно

    Поздрави!
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  3. #63
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    7

    Quote Originally Posted by smarty View Post
    Към nedelin:
    Интересно предложение
    Оригинално и стилно! Подкрепям те и теб!

    Към Mencho:
    Би ли пробвал вариант, нещо средно между двете ти досегашни като групиране на символите?
    По ми харесва първия вариант, но ако малко разпръснеш моделите във втория, като че ли ще стоят по-добре!

    Матеев,
    Относно надписа "Българският форум за моделизъм/ми". Смятам, че не трябва да бъде неразделна част от логото. Достатъчно е да се добави под логото в самия форум, а за всичко друго е достатъчно да имаме чистото лого.
    Ще се повторя, но надписа "modelist.bg" трябва да си остане - той е нещото, носещо най-много информация!


    Аууу недей така досегашната използвана във форума, неслучайно като комбинация от цветове се е наложила в редица форуми, много ергономична и щадяща е. Само си представете форума в жълто, червено и черно

    Поздрави!


    Като страничен наблюдател, мисля че не е коректно да се изявявате като ментор на някои от участниците в конкурса. Факта че сте от Габрово, говори за конфликт на интереси.

  4. #64
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Ех, тити! Драги ми "странични наблюдателю",
    занапред ще се въздържам от такива менторства!
    Всички добри предложения ще бъдат подкрепяни от мен само на ЛС.
    Ама все пак би ли ми обяснил за какъв конфликт на интереси става дума ?

    p.s. Моля ако модератора сметне забележката за основателна да изтрие от #62 частта преди обръщението ми към Mateev!
    Последна редакция от smarty; 16.07.2012 на 20:26.
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  5. #65
    Заслужил Автор
    Регистриран
    May 2010
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    447

    Момци и моми,

    Имам конструктивно предложение:
    Спрете обсъжданията, "пльосвайте" вашите предложения, пък резултата ще го видим накрая при гласуването. А то какво става сега - обсъждане, корекции, обсъждане, корекции и накрая......100 еднакви проекта.....
    Интригата е в това никой да не знае колко му е отклонението от десятката.

    ....това е само предложение все пак.....

    Поздрави

    П.П. Дразгите са неуместни и са в ущърб на добрия тон на форума!
    Николай Арсов - дърт авиомоделист от 1967г.

  6. #66
    bg18
    Гост

    Защо членувате " български " . НЕ е коректно. Какво излиза : единствения и пръв форум за моделизъм. Нито е вярно , нито е честно спрямо другите форуми. Най - големия форум е друг ... нали така ?

  7. #67
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    София/Казанлък
    Мнения
    54

    Това е маркетинг и реклама, няма нищо общо с това дали е единственият или не. Отклоняваме се от темата, предлагам излишните мнения да бъдат позатрити.
    Don't let your mouth write checks your ass can't cash
    Йордан Славов

  8. #68
    bg18
    Гост

    Целта на този " конкурс " е точно това . Да се подчертае " българскиЯТ форум за моделизъм". Което е не е вярно...

  9. #69
    bg18
    Гост

    БЪЛГАРСКИ ФОРУМ ЗА МОДЕЛИЗЪМ . НАЛИ ТАКА ? ПО - ЧЕСТНО Е .

  10. #70
    Наблюдател Аватар на IVANSAPA
    Регистриран
    May 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16

    .

    Quote Originally Posted by bg18 View Post
    Целта на този " конкурс " е точно това . Да се подчертае " българскиЯТ форум за моделизъм". Което е не е вярно...
    Да не се разсейваме с полемика за величието на форумите.Темата е конкурс за ново лого и толкоз.Който има идеи и ВЪТЪК да предлага.
    А иначе всяка гарга най-харесва нейното си гардже(форум).При кукувиците Природата е измислила малко по-друг начин на житейско поведение.
    Спирам, че заприлича на басня.
    Иван Ангелов - Пловдив

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен