Заключена тема
Страница 6 от 15
ПърваПърва ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 51 до 60 от общо 147

Тема: КОНКУРС за ново лого на форума

  1. #51
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Haskovo
    Мнения
    5

    Ново предложение
    #7
    Последна редакция от princebg; 19.07.2012 на 03:33.

  2. #52
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    6

    Здравейте отново! Направих една малка промяна в моя вариант за лого и втори дизайн със същите елементи. Ето ги и тях :)



    Едит: Пускам варианти само на логото защото тези дълги файлове излязоха прекалено дребни :)

  3. #53
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    София/Казанлък
    Мнения
    54

    Набързо 2 броя и от мен, като имам повече време може и да се заиграя както трябва




    Don't let your mouth write checks your ass can't cash
    Йордан Славов

  4. #54
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Казанлък
    Мнения
    3

    Нов вариант:


    + старото лого с прозрачен фон:

  5. #55
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    София/Казанлък
    Мнения
    54

    Още 2 броя от тази вечер:



    Don't let your mouth write checks your ass can't cash
    Йордан Славов

  6. #56
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Няколко дена не се бях логвал и сега останах приятно изненадан. Не съм си представял, че логото може да бъде направено в толкова много и най-различни варианти.

    По въпроса с изискването на т.1 от правилата - сега като се замисля, съвсем не е задължително да е с латински букви. Също и това "bg" не знам дали трябва да е задължително или не. Ако в логото се напише просто "Моделист" също може би ще изглежда добре. В края на краищата важен е дизайна и стила, а после в този стил победителя може да направи както българска, така и английска версия. Един наистина хубав дизайн би трябвало да изглежда еднакво добре и в двата варианта.

    Относно размерите на логото - хубаво е да е тънко и дълго, за да заема малка част от екрана по вертикала. Също така може би в него не трябва да има много тънки чертички, защото ако се отпечата на фланелка те веднага ще се отлепят. Ако се намали много за да се постави например в аватар на форум или в друга малка картинка, те просто ще изчезнат.

    Относно цветовата схема на логото - не се безпокойте. Направете я както сметнете за добре, а после можем да променим цветовата схема на форума да е в синхрон с логото.

    ПС: Всичко това са мои мнения, с които не е необходимо да се съобразявате. Все пак аз също ще участвувам в гласуването само с един глас, така че моето мнение едва ли е чак толкова важно.
    Росимир Матеев

  7. #57
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Казанлък
    Мнения
    3

    Последен вариант:


  8. #58
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    21

    ......



    .......................
    Последна редакция от boneti.1958; 16.07.2012 на 14:55.
    Н.Иванов

  9. #59
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    София/Казанлък
    Мнения
    54

    Искам само да вмъкна нещо, което според мен не е за пренебрегване. Това не е само глава за форума, а е и лого. Което предполага, че то ще се използва за много други неща - брандиране на запалки, тениски (както тази пролет), печатане на плакати, трансперанти и т.н. За да може въпросното лого да върши работа за изброените неща, то трябва да бъде ВЕКТОРНО, или ако съдържа растерен елемент, то той да бъде с много висока резолюция и да не бъде основа на дизайна. Предлагам това да влезе в в изискванията за бъдещите дизайни. Предполагам нещата до сега са такива, но за всеки случай си мисля, че е добре това да бъде уточнено, за да няма фалове.
    Don't let your mouth write checks your ass can't cash
    Йордан Славов

  10. #60
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    3

    Опитах се да предам идеята за самата изработка на изделията... не знам до колко се разбира :)
    Има някои по-дребни елементи, но имам предвид и ако се наложи ще ги дооправя. Просто искам да видя дали съм на прав път.



Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен