Заключена тема
Страница 4 от 15
ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 31 до 40 от общо 147

Тема: КОНКУРС за ново лого на форума

  1. #31
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Quote Originally Posted by nepoznata View Post

    P.S. Ще продължа да наблюдавам темата и ако има положителен резултат предлагам за форума една година безплатен хостинг.


    Знаех си, че нещо весело ще прочета тук тази сутрин.

    Съгласно пост 27 досегашното лого ще изглежда така:
    Click image for larger version

Name:	new_vbcreativelogo.png
Views:	641
Size:	19.1 KB
ID:	5057

    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  2. #32
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2012
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    2

    Ето още едно от мен.Click image for larger version

Name:	Untitled-2.jpg
Views:	629
Size:	24.3 KB
ID:	5058

  3. #33
    Наблюдател Аватар на vjordanov
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Кюстендил
    Мнения
    22

    Лого, което ще се приеме трябва да е векторно. Трябва му цветен и черно-бял вариант, който се ползва при предпечата - флаери, визитки, плакати. Това бих посъветвал човека, който ще одобрява логата. Мисля и аз да ви пратя едно да видя какво ще кажете. Но ако логото ви не е векторно няма да ви свърши работа, нито за тениски, нито за видео, брандинг, билборди и т.н.

  4. #34
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    21

    .........












    ..................................
    Последна редакция от boneti.1958; 18.07.2012 на 08:19.
    Н.Иванов

  5. #35
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Haskovo
    Мнения
    5

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    Дотук лично на мен не ми допадна нито едно от показаните предложения. Повечето са направени чрез прост подбор на шрифтове и напляскани отстрани безразборно елементи...

    Най-близо до истината е логото на Габриел, най-издържано е (ако се премахнат излишните моделчета).

    Всички предложения допускат една съществена грешка - думата МОДЕЛИСТ е изписана на латиница, а слогъна на кирилица.

    Ами след като е БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА МОДЕЛИЗМИ (в настияшия слогън също е допусната груба грешка), защо надписът е с латински букви?!?!

    Отгоре на това, думата modelist губи по смисъл пред по-популярната modeller... Тоест, тя е доста неприемлива за англоговорящите. Би могла да носи смисъл и да присъства в логото само ако има български вариант, който впоследствие е адаптиран с латински букви.

    Във връзка с по-горе казаното, ще си позволя горещо да препоръчам думата "моделизъм" да бъде заменена с множественото й число "моделизми", защото форумът обхваща няколко вида моделизми, а не само един конкретен вид моделизъм...

    Все едно да се каже за BG-Mamma - "Българският форум за майка" (вместо майки). Примерно...



    За да бъде интуитивно, лесно и приятно за четене:

    МОДЕЛИСТ
    Българският форум за моделизми


    П.п. Дали изписването на домейна в логото има някакъв конкретен смисъл?
    Колега ,сравнението с форума за майки важи ако е изписано"Българският форум за моделист"което няма нищо общо с "моделизъм" Настоящият слогън е абсолютно адекватен.
    И защо всички почвате да разсъждавате уместно ли е да се сменя логото и хиляда неща които не са свързани със заданието което ви е дал създателя на темата?!

  6. #36
    Наблюдател Аватар на Chez
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    1

    И аз бих желал да се включа във конкурса. Ето го моето предложение :)


  7. #37
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    гр. Търговище
    Мнения
    1

    Ето го и моето предложение!

    Прикачени икони Click image for larger version

Name:	5010858e.png‎
Views:	595
Size:	9.4 KB
ID:	5059  

  8. #38
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Нова Загора
    Мнения
    96

    Quote Originally Posted by nepoznata View Post
    .......предлагам за форума една година безплатен хостинг.
    Ти направо изби коча с лопатата. Ако си наясно с хостването ще провериш къде е хостнат сайта. ако не си наясно с материята ми прочети малко из форума и ще разбереш.
    А сега към темата. логото на форума си е разпознаваемо и съответно няма смисъл да се сменя. Ако Ростимир иска някаква промяна по-подходящо ще е да има конкурс за знак на форума. Няма логика разпознаваем символ да се променя. на "потребителите" ще им трябва време да започнат да свързват новото лого с този форум. По лесно е да свържеш новия знак със старото лого отколкото новото лого със стария форум.
    Нико - не е важно какво правиш, а как го правиш

  9. #39
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Мнения
    9

    Quote Originally Posted by нико View Post
    Ти направо изби коча с лопатата. Ако си наясно с хостването ще провериш къде е хостнат сайта. ако не си наясно с материята ми прочети малко из форума и ще разбереш.
    А сега към темата. логото на форума си е разпознаваемо и съответно няма смисъл да се сменя. Ако Ростимир иска някаква промяна по-подходящо ще е да има конкурс за знак на форума. Няма логика разпознаваем символ да се променя. на "потребителите" ще им трябва време да започнат да свързват новото лого с този форум. По лесно е да свържеш новия знак със старото лого отколкото новото лого със стария форум.

    Видях къде се хоства в момента този сайт преди да напиша поста.
    mateev.com - на евроком

    и понеже съм юредическо лице мога да си позволя 1 година хостинг за този форум напълно безплатно , след като приключи темата с положителен резултат по пост 1.

  10. #40
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Нова Загора
    Мнения
    96

    http://modelist.bg/showthread.php?t=120 виж второто мнение. Ще помоля админа да делни мнението ми след 1 час. Успех на непознатата.
    Нико - не е важно какво правиш, а как го правиш

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен