+ Ново Мнение
Страница 2 от 2
ПърваПърва 1 2
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 20

Тема: Рекламация на продукт от HobbyCity ЗА/ПРОТИВ

  1. #11
    Потребител Аватар на Lidkin
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Ловеч
    Мнения
    88

    Значи остава да почерпиш.
    Христо Христов - RC Hobby BG

  2. #12
    Потребител Аватар на Lidkin
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Ловеч
    Мнения
    88

    Quote Originally Posted by Penev View Post
    Първото, което ми се наби в очите беше, че едно от крачетата на куплунга свързващ апаратурата и външния модул на предавателя е хлътнало. Това е довело до надигане на една от пистите и съответно се е скъсала. Абсолютно съм сигурен, че така е пристигнала. Още при първото отваряне на кашона ми направи впечатление, че едното краче е по-ниско от останалите. След няколко измервания установих - въпросното краче е сигнала от апаратурата към предавателя. Повече от сигурно е: НЕ е това проблема.
    Този проблем го имаше и с една апаратура/същата/ и в Ловеч,явно това е проблем и трябва да се преглежда за него.
    Христо Христов - RC Hobby BG

  3. #13
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Черпенето е най-лесната работа. Май ще е по трудно да се съберем.
    Димитър Пенев

  4. #14
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Поздравления и да ти е честита. И нали знаеш - броя на излитанията да е равен на броя на кацанията.

    Колкото до събиранията - смятам като се постопли да не пропускаме уйкенд. Ще отидем и ще почистим тръстиките от язовира на Гачевци. Във водата ще караме лодки, на поляната ще летим със самолети и хеликоптери, а по асфалтираните алеи ще се състезаваме с коли, бъгита и монстери. Базата е идеална. А групата на Шаро вече надхвърля 8-10 човека. Считай, че до напролет ще зарибим още 10. Като доведем и жените да пържат кебапчета и да изстудяват бирата - няма да ни се прибира в къщи.
    Последна редакция от Mateev; 21.01.2010 на 03:31.
    Росимир Матеев

  5. #15
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Поздравления и да ти е честита. И нали знаеш - броя на излитанията да е равен на броя на кацанията.

    Колкото до събиранията - смятам като се постопли да не пропускаме уйкенд. Ще отидем и ще почистим тръстиките от язовира на Гачевци. Във водата ще караме лодки, а на поляната ще летим със самолети и хеликоптери. Групата на Шаро вече надхвърля 8-10 човека, а до напролет ще зарибим още 10. Като доведем и жените да пържат кебапчета и да изстудяват бирата - няма да ни се прибира в къщи.
    За момента е броя на излитанията да е равен на броя на крашовете.
    Затова искам да подкарам по свестните симулатори.

    Ходих на Гачевци, тръстиката не е чак толкова много, ако се съберем десетина човека ще я очистим за 3-4 часа. Там където е полигона за FSR и 12 понтона стоят, а трастика има само в двата края. Дори и без да се чисти става.
    Димитър Пенев

  6. #16
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ами в Петък на събранието ще се доуточним. Вече сме 5 хеликоптерджии, 3 или 4 самолетаджии и дълъг списък от лодкаджии. Тебе и мене слагам във всички категории. В петък ще навием поне още 3-4 човека. А до март ще сме над 20. Ще каним и гости от Ловеч и Търново. Като се постопли - ще очистим язовира. А дотогава ще сглобяване и настройваме модели. Нека да свърша с превода на форума и започвам да пускам теми за моите сглобени и несглобени модели. И ще напълня няколко страници (с теми, не с мнения).
    Росимир Матеев

  7. #17
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    А нас от Плевен няма ли да ни поканите?!!

  8. #18
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Разбира се, че ще ви каним и обратното - ние ще ви идваме на гости. А може да се срещаме и по средата - на поляната в Ловеч.
    Росимир Матеев

  9. #19
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Между другото, едиственият "гаф" който ми се е случвал при поръчка от хобисити, е че ми пратиха две батерии а не една, както си бях поръчал
    Неделчо Брънчев

  10. #20
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Между другото, едиственият "гаф" който ми се е случвал при поръчка от хобисити, е че ми пратиха две батерии а не една, както си бях поръчал
    Явно тези които трябва да черпят ставаме двама.
    Димитър Пенев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен