Заключена тема
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 32

Тема: Истината за МОДЕЛИСТИКА

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател Аватар на Спортен клуб "Моделисти"
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22

    Истината за МОДЕЛИСТИКА

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Освен нашия форум през последните 2 седмици е създаден още един форум:

    http://rc.bovyanski.com/forum

    Тъй като в МОДЕЛИСТИКА има цензура върху новите форуми, дефакто не се знае още колко форуми са създадени в България. Може да има и още. Но за разлика от МОДЕЛИСТИКА, политиката на нашия форум е пълна откритост и демокрация.

    Вече говорих с Bovyanski. Неговото мнение е същото. И двата нови форума ще се стараят в политиката си да премахнат всички недостатъци от политиката на МОДЕЛИСТИКА. И двата нови форума ще са открити и без цензура един към друг. Можете спокойно да слагате линкове в нашия форум към другия и обратно. Можете спокойно да ползвате ресурсите на нашия форум за нуждите на другия (почти неограничено дисково пространство и честотна лента към Internet). Например можете да си направите в нашия форум албуми със снимки, файлове или документи, и после да напишете мнения в другия форум, вмъквайки в тях тези картинки или файлове.
    ПРЕДСТАВЯМ ВИ ИЗВАДКА ОТ ЛИЧНАТА СИ КОРЕСПОНДЕНЦИЯ С "АДМИНИСТРАТОРА" НА МОДЕЛИСТИКА

    Целта ми бе да защитя потребител на подфорум "Борса" в "Моделистика",който бе упрекнат,че е пуснал
    КОМЕРСИАЛНА ОБЯВА.Нказанието когато имаш мнение е 2 наказателни точки наложени от "Администратора"(Ristis).

    П.П. извадката добавям като Word файл
    Прикачени файлове
    СПОРТЕН КЛУБ "МОДЕЛИСТИ"-ПЛОВДИВ

  2. #2
    Автор Аватар на Николай Николов
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Чирпан
    Мнения
    173

    МОДЕЛИСТИКА ИЛИ КОГАТО НЯМАШ ПРАВОТО ДА ГОВОРИШ

    Нормално е какво се учудваш
    и мен ме наказаха 2 пъти за подписа при положение че имах подпис

  3. #3
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Привет на колегите- аз съм с забрана за достъп ,защото припомних на Админа наша уговорка преди години (да не контактуваме на лични) . Ако ми бе писал като админ-разбирам ,ама да ми се предтавяш с профила си на потребител ,а после да наказваш като Админ----
    Това е то нашенската работа и мисля правдиво сме най-незначителния народ в Европа.
    Всеки сам ще си избере форума.

  4. #4
    Автор Аватар на Николай Николов
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Чирпан
    Мнения
    173

    Бих казал

    NO COMENT

  5. #5
    Модератор Аватар на Brave
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Кърджали
    Мнения
    224

    Подкрепям мнението на Николай Николов.

  6. #6
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ами аз защо мислите създадох този форум?
    Просто ми писна от тоталната несправедливост в МОДЕЛИСТИКА. Вече не знам колко пъти са ме наказвали или предупреждавали. И единственото ми прегрешение е било, че съм седнал да отделя час-два и да напиша някой постинг в помощ на някого. Вие как бихте се почувствали, ако загубите 2 часа да обяснявате на някого нещо и после да ви обяват, че това е СПАМ - просто защото сте го обяснили по-подробно???

    Ето последния случай: http://modelistika.com/showthread.php?t=13333&page=2
    Тука просто бях обвинен за това, че написах истината, но тя се получи малко дълга. Просто нямаше как да стане по-къса. Естествено веднага след моя постинг се беше появил и дежурния заяждач Sonic, но в темата по-нататък оплюваха мене, а не Sonic. Гледам обаче че сега са изтрили неговите постинги, но ако ви е любопитно, ще публикувам оригинала (пазя си архиви за всеки случай).

    А как бихте се почувствали, ако вие загубите няколко часа в писане на някаква полезна информация и после се появи Sonic и за 10 секунди ви направи на нищо. Не обвинявам Sonic - явно неговото е диагноза. Обвинявам Ristis и модераторите, които трият мене, а оставят Sonic. Или пък в най-добрия случай заключват темата, оставяйки обидите на Sonic към мене да стоят и Google да ги индексира и показва следващите 100 години.

    Не знам колко е важен Sonic за другия форум, но явно се ползва с благословията на всички модератори и си развява необезпокояван байрака колкото си иска и когато си иска. Проверете всички негови мнения. В 99% от случайте те са обида или заяждане с някого. Не мога да повярвам, че досега не са го изхвърлили поне 10 пъти. Единственото разумно обяснение е, че зад Sonic се крие Ristis. Друго не ми хрумва. За далеч по-малки прегрешения от МОДЕЛИСТИКА са изхвърлени много хора. Още по-много хора са се зарекли никога повече да не пишат нищо полезно, защото Sonic дебне.....

    Искам да се изжалвам и от 2-ма модератори:
    - Иван, който се изживява като много компетентен и не търпи чуждо мнение по специалността.
    - Фокке, който пък просто се престарава в модерирането. При него имам случай, в който ми изтрива постинг преди още да го завърша докрая.

    Според мене ако от МОДЕЛИСТИКА се изхвърлят Иван, Фокке и Sonic, форума ще заживее нов живот и отново ще си възвърне имиджа, който имаше едно време. А ако продължават в същия дух ще се появят не 2, а 22 конкурентни форума.
    Последна редакция от Mateev; 03.03.2010 на 20:46.
    Росимир Матеев

  7. #7
    Заслужил Автор Аватар на steysi_gb
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    239

    Цитат от " Параграф 22"-Моделистика
    2. Не трябва да очаквате от Администрацията и Модераторите демокрация и справедливост в този вид, в който вие си ги представяте. Правилата и поведението на Администрацията с Модераторите са подчинени на общата концепция за развитие на форума. Ето защо вие можете или да примете форум Modelistika такъв, какъвто е, с всичките му ограничения и възможности, или да търсите други места за общуване, които смятате за по-подходящи.

    Направо нямам думи.....звучи "леко" тоталитарно
    Последна редакция от steysi_gb; 03.03.2010 на 21:58.
    Станислав Христов

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Русе
    Мнения
    45

    :)

    Не разбрах каква е истината за МОДЕЛИСТИКА!

    А също така, може би трябва да има лъжа преди това...за да има истина.....

  9. #9
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by Явор Йотов View Post
    Не разбрах каква е истината за МОДЕЛИСТИКА!

    А също така, може би трябва да има лъжа преди това...за да има истина.....
    Яворе,

    Искам да знаеш, че тебе и още няколко други модератора от МОДЕЛИСТИКА ги уважавам по простата причина, че винаги сте били справедливи поне по отношение на мене и на моите постинги. Не ме е срам това да го призная публично:

    В МОДЕЛИСТИКА ИМА СПРАВЕДЛИВИ МОДЕРАТОРИ, но има и такива, които са срам и позор и които само нанасят щети на дискусиите и обиждат хората.

    Колкото до това, че ти 2 месеца не написа нито един постинг в този форум (само правеше ежедневни проверки), а тази вечер се почувствува засегнат и написа няколко - искам да те попитам следното:

    Да не би случайно нещо да съм те засегнал?
    Да знаеш че те уважавам и не съм искал да те засягам. Навсякъде пиша MODELISTIKA, а не Явор Йотов.

    Ако все пак случайно съм те засегнал, кофти ли е чувството?
    Това, което се пише, не ти харесва, нали?
    И още по-лошо - това ще остане дълги години и Google ще го индексира.
    Чувстваш ли се несправедливо обиден?
    Чувстваш ли се безсилен?

    Ако се чувстваш така, запомни чувството. Защото това чувство съм го изпитвал поне 100 пъти в МОДЕЛИСТИКА - отчаяние и безсилие пред несправедливостта и обидите. Запомни това чувство, защото то е изпитвано стотици пъти от поне 1000 други човека.
    Росимир Матеев

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Русе
    Мнения
    45

    Коментар.

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    ............

    Да не би случайно нещо да съм те засегнал?
    Да знаеш че те уважавам и не съм искал да те засягам. Навсякъде пиша MODELISTIKA, а не Явор Йотов.

    Ако все пак случайно съм те засегнал, кофти ли е чувството?
    Това, което се пише, не ти харесва, нали?
    И още по-лошо - това ще остане дълги години и Google ще го индексира.
    Чувстваш ли се несправедливо обиден?
    Чувстваш ли се безсилен?

    Ако се чувстваш така, запомни чувството. Защото това чувство съм го изпитвал поне 100 пъти в МОДЕЛИСТИКА - отчаяние и безсилие пред несправедливостта и обидите. Запомни това чувство, защото то е изпитвано стотици пъти от поне 1000 други човека.

    Привет,

    Ни най-малко не се чувствам обиден.

    Желанието и стремежа ми са: както винаги - да насърчавам хората избрали моделното хоби за свое занимание.

    А как точно ги насърчавам, зависи от конкретния случай.



    Това че пиша рядко е личен избор.
    Последна редакция от Явор Йотов; 04.03.2010 на 10:14.

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен