Заключена тема
Страница 1 от 4
1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 32

Тема: Истината за МОДЕЛИСТИКА

  1. #1
    Наблюдател Аватар на Спортен клуб "Моделисти"
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22

    Истината за МОДЕЛИСТИКА

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Освен нашия форум през последните 2 седмици е създаден още един форум:

    http://rc.bovyanski.com/forum

    Тъй като в МОДЕЛИСТИКА има цензура върху новите форуми, дефакто не се знае още колко форуми са създадени в България. Може да има и още. Но за разлика от МОДЕЛИСТИКА, политиката на нашия форум е пълна откритост и демокрация.

    Вече говорих с Bovyanski. Неговото мнение е същото. И двата нови форума ще се стараят в политиката си да премахнат всички недостатъци от политиката на МОДЕЛИСТИКА. И двата нови форума ще са открити и без цензура един към друг. Можете спокойно да слагате линкове в нашия форум към другия и обратно. Можете спокойно да ползвате ресурсите на нашия форум за нуждите на другия (почти неограничено дисково пространство и честотна лента към Internet). Например можете да си направите в нашия форум албуми със снимки, файлове или документи, и после да напишете мнения в другия форум, вмъквайки в тях тези картинки или файлове.
    ПРЕДСТАВЯМ ВИ ИЗВАДКА ОТ ЛИЧНАТА СИ КОРЕСПОНДЕНЦИЯ С "АДМИНИСТРАТОРА" НА МОДЕЛИСТИКА

    Целта ми бе да защитя потребител на подфорум "Борса" в "Моделистика",който бе упрекнат,че е пуснал
    КОМЕРСИАЛНА ОБЯВА.Нказанието когато имаш мнение е 2 наказателни точки наложени от "Администратора"(Ristis).

    П.П. извадката добавям като Word файл
    Прикачени файлове
    СПОРТЕН КЛУБ "МОДЕЛИСТИ"-ПЛОВДИВ

  2. #2
    Автор Аватар на Николай Николов
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Чирпан
    Мнения
    173

    МОДЕЛИСТИКА ИЛИ КОГАТО НЯМАШ ПРАВОТО ДА ГОВОРИШ

    Нормално е какво се учудваш
    и мен ме наказаха 2 пъти за подписа при положение че имах подпис

  3. #3
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Привет на колегите- аз съм с забрана за достъп ,защото припомних на Админа наша уговорка преди години (да не контактуваме на лични) . Ако ми бе писал като админ-разбирам ,ама да ми се предтавяш с профила си на потребител ,а после да наказваш като Админ----
    Това е то нашенската работа и мисля правдиво сме най-незначителния народ в Европа.
    Всеки сам ще си избере форума.

  4. #4
    Автор Аватар на Николай Николов
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Чирпан
    Мнения
    173

    Бих казал

    NO COMENT

  5. #5
    Модератор Аватар на Brave
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Кърджали
    Мнения
    224

    Подкрепям мнението на Николай Николов.

  6. #6
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ами аз защо мислите създадох този форум?
    Просто ми писна от тоталната несправедливост в МОДЕЛИСТИКА. Вече не знам колко пъти са ме наказвали или предупреждавали. И единственото ми прегрешение е било, че съм седнал да отделя час-два и да напиша някой постинг в помощ на някого. Вие как бихте се почувствали, ако загубите 2 часа да обяснявате на някого нещо и после да ви обяват, че това е СПАМ - просто защото сте го обяснили по-подробно???

    Ето последния случай: http://modelistika.com/showthread.php?t=13333&page=2
    Тука просто бях обвинен за това, че написах истината, но тя се получи малко дълга. Просто нямаше как да стане по-къса. Естествено веднага след моя постинг се беше появил и дежурния заяждач Sonic, но в темата по-нататък оплюваха мене, а не Sonic. Гледам обаче че сега са изтрили неговите постинги, но ако ви е любопитно, ще публикувам оригинала (пазя си архиви за всеки случай).

    А как бихте се почувствали, ако вие загубите няколко часа в писане на някаква полезна информация и после се появи Sonic и за 10 секунди ви направи на нищо. Не обвинявам Sonic - явно неговото е диагноза. Обвинявам Ristis и модераторите, които трият мене, а оставят Sonic. Или пък в най-добрия случай заключват темата, оставяйки обидите на Sonic към мене да стоят и Google да ги индексира и показва следващите 100 години.

    Не знам колко е важен Sonic за другия форум, но явно се ползва с благословията на всички модератори и си развява необезпокояван байрака колкото си иска и когато си иска. Проверете всички негови мнения. В 99% от случайте те са обида или заяждане с някого. Не мога да повярвам, че досега не са го изхвърлили поне 10 пъти. Единственото разумно обяснение е, че зад Sonic се крие Ristis. Друго не ми хрумва. За далеч по-малки прегрешения от МОДЕЛИСТИКА са изхвърлени много хора. Още по-много хора са се зарекли никога повече да не пишат нищо полезно, защото Sonic дебне.....

    Искам да се изжалвам и от 2-ма модератори:
    - Иван, който се изживява като много компетентен и не търпи чуждо мнение по специалността.
    - Фокке, който пък просто се престарава в модерирането. При него имам случай, в който ми изтрива постинг преди още да го завърша докрая.

    Според мене ако от МОДЕЛИСТИКА се изхвърлят Иван, Фокке и Sonic, форума ще заживее нов живот и отново ще си възвърне имиджа, който имаше едно време. А ако продължават в същия дух ще се появят не 2, а 22 конкурентни форума.
    Последна редакция от Mateev; 03.03.2010 на 20:46.
    Росимир Матеев

  7. #7
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Тъй като вероятно много хора ще искат да се оплачат от МОДЕЛИСТИКА, искам да ви напомня, че обидите са забранени. Просто се опитайте да цитирате само факти. Може да изказвате и мнения, но без да отправяте директни обиди. Все пак нека да не падаме до тяхното ниво и до нивото на Sonic.

    Предполагам на Ristis и на модераторите от МОДЕЛИСТИКА ще им стане неприятно, че аз подкрепям една такава тема. Истината обаче е, че аз многократно правих опити за създаване на приятелски взаимоотношения и както вече предполагате, тези опити се провалиха. А в последно време Ristis дори и не благоволява да ми отговаря на личните съобщения. Така че прекратявам всякакви по-нататъшни опити за разбирателство, пък нека бъдещето да покаже кой е бил прав и кой - крив.

    Към момента в МОДЕЛСТИКА има жестока цензура по отношение на нашия форум. Вие може и да не знаете, но произволен случаен постинг на някого, с линк към нашия форум, моментално бива изтриван от денонощно дежурещите модератори. Тоест Ristis и модераторите отчаяно се опитват да задържат посетителите при тях с измама. Те нямат смелостта открито да обявят пред останалите каква е истината. Е как да им вярваме на такива хора за всичко останало???
    Последна редакция от Mateev; 03.03.2010 на 21:01.
    Росимир Матеев

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Русе
    Мнения
    45

    Недоумение

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    .......... Тоест Ristis и модераторите отчаяно се опитват да задържат посетителите при тях с измама. Те нямат смелостта открито да обявят пред останалите каква е истината. Е как да им вярваме на такива хора за всичко останало???
    Не схванах идеята....
    ..........каква е измамата?

    1. Кой има интерес да мами и защо да го прави?
    2. Коя е истината?
    3. Какво е това "всичко останало"?
    4. Никой не длъжен да вярва никому!

    Моля за коментар, как точно се подстрекават новите хора с подобни дискусии!

  9. #9
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Нека просто Ristis да отвори една тема и да напише:

    Уважаеми посетители на нашия форум,
    В България има още няколко конкурентни форума, но към един от тях аз съм наложил цензура. И да не сте си помислили да слагате линк към него, защото постинга ви моментално ще бъде изтрит.

    Ето това е честно отношение. Другата алтернатива е да отвори специална точка в правилата на форума:

    Забранява се пускането на линкове към modelist.bg

    Това също е честно отношение.

    Всичко останало, което не е честно, си има някаква друга отрицателна думичка. Аз употребих "измама" но ако искаш ще я сменя, но пак с друга отрицателна думичка. Сам разбираш, че за това няма положителни думички.

    Цензурата си е цензура. Това е ФАКТ. От тук нататък каквото и да си говорим, факта си остава факт !!!
    Последна редакция от Mateev; 03.03.2010 на 21:39.
    Росимир Матеев

  10. #10
    Заслужил Автор Аватар на steysi_gb
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    239

    Цитат от " Параграф 22"-Моделистика
    2. Не трябва да очаквате от Администрацията и Модераторите демокрация и справедливост в този вид, в който вие си ги представяте. Правилата и поведението на Администрацията с Модераторите са подчинени на общата концепция за развитие на форума. Ето защо вие можете или да примете форум Modelistika такъв, какъвто е, с всичките му ограничения и възможности, или да търсите други места за общуване, които смятате за по-подходящи.

    Направо нямам думи.....звучи "леко" тоталитарно
    Последна редакция от steysi_gb; 03.03.2010 на 21:58.
    Станислав Христов

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен