Визуализирани са от 1 до 10 от общо 32

Тема: Истината за МОДЕЛИСТИКА

Threaded View

  1. #6
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ами аз защо мислите създадох този форум?
    Просто ми писна от тоталната несправедливост в МОДЕЛИСТИКА. Вече не знам колко пъти са ме наказвали или предупреждавали. И единственото ми прегрешение е било, че съм седнал да отделя час-два и да напиша някой постинг в помощ на някого. Вие как бихте се почувствали, ако загубите 2 часа да обяснявате на някого нещо и после да ви обяват, че това е СПАМ - просто защото сте го обяснили по-подробно???

    Ето последния случай: http://modelistika.com/showthread.php?t=13333&page=2
    Тука просто бях обвинен за това, че написах истината, но тя се получи малко дълга. Просто нямаше как да стане по-къса. Естествено веднага след моя постинг се беше появил и дежурния заяждач Sonic, но в темата по-нататък оплюваха мене, а не Sonic. Гледам обаче че сега са изтрили неговите постинги, но ако ви е любопитно, ще публикувам оригинала (пазя си архиви за всеки случай).

    А как бихте се почувствали, ако вие загубите няколко часа в писане на някаква полезна информация и после се появи Sonic и за 10 секунди ви направи на нищо. Не обвинявам Sonic - явно неговото е диагноза. Обвинявам Ristis и модераторите, които трият мене, а оставят Sonic. Или пък в най-добрия случай заключват темата, оставяйки обидите на Sonic към мене да стоят и Google да ги индексира и показва следващите 100 години.

    Не знам колко е важен Sonic за другия форум, но явно се ползва с благословията на всички модератори и си развява необезпокояван байрака колкото си иска и когато си иска. Проверете всички негови мнения. В 99% от случайте те са обида или заяждане с някого. Не мога да повярвам, че досега не са го изхвърлили поне 10 пъти. Единственото разумно обяснение е, че зад Sonic се крие Ristis. Друго не ми хрумва. За далеч по-малки прегрешения от МОДЕЛИСТИКА са изхвърлени много хора. Още по-много хора са се зарекли никога повече да не пишат нищо полезно, защото Sonic дебне.....

    Искам да се изжалвам и от 2-ма модератори:
    - Иван, който се изживява като много компетентен и не търпи чуждо мнение по специалността.
    - Фокке, който пък просто се престарава в модерирането. При него имам случай, в който ми изтрива постинг преди още да го завърша докрая.

    Според мене ако от МОДЕЛИСТИКА се изхвърлят Иван, Фокке и Sonic, форума ще заживее нов живот и отново ще си възвърне имиджа, който имаше едно време. А ако продължават в същия дух ще се появят не 2, а 22 конкурентни форума.
    Последна редакция от Mateev; 03.03.2010 на 20:46.
    Росимир Матеев

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен