Заключена тема
Страница 3 от 4
ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 21 до 30 от общо 32

Тема: Истината за МОДЕЛИСТИКА

  1. #21
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Кое мнение?

    Ако говориш за едно време, влизаме в спор, който веднъж вече сме го водили. Както твоето мнение, така и самия спор НЕ СА ИЗТРИТИ, а си стоят в един скрит раздел. В случай на нужда могат да бъдат извадени и подложени на всеобщо обсъждане. Но това няма да го направя, докато пишеш от анонимен акаунт.

    Излез от анонимност и застани зад името си и тогава можем да поспорим отново кой е крив и кой - прав. И дори ще подложим на гласуване на останалите посетители на форума, за да разберем дали правилно съм постъпил.
    Росимир Матеев

  2. #22
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    България
    Мнения
    19

    Лека нощ,
    да сме живи и здрави пък другото все ще го наредим

    P.S. Ало, кибиците дето гледате сеир - лягайте и вие :) :) :)

    P.S. СПОРТЕН КЛУБ "МОДЕЛИСТИ"(и неговите подгласници)- който започна темата и се покри като "покривало" по пантофи, прочети "Права на Администратора:" на този форум и чак тогава пускай такива силно конфронтационни теми.

    Правете модели а не войни :) :) :)
    Последна редакция от modelista; 04.03.2010 на 01:01.

  3. #23
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Русе
    Мнения
    45

    Коментар.

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    ............

    Да не би случайно нещо да съм те засегнал?
    Да знаеш че те уважавам и не съм искал да те засягам. Навсякъде пиша MODELISTIKA, а не Явор Йотов.

    Ако все пак случайно съм те засегнал, кофти ли е чувството?
    Това, което се пише, не ти харесва, нали?
    И още по-лошо - това ще остане дълги години и Google ще го индексира.
    Чувстваш ли се несправедливо обиден?
    Чувстваш ли се безсилен?

    Ако се чувстваш така, запомни чувството. Защото това чувство съм го изпитвал поне 100 пъти в МОДЕЛИСТИКА - отчаяние и безсилие пред несправедливостта и обидите. Запомни това чувство, защото то е изпитвано стотици пъти от поне 1000 други човека.

    Привет,

    Ни най-малко не се чувствам обиден.

    Желанието и стремежа ми са: както винаги - да насърчавам хората избрали моделното хоби за свое занимание.

    А как точно ги насърчавам, зависи от конкретния случай.



    Това че пиша рядко е личен избор.
    Последна редакция от Явор Йотов; 04.03.2010 на 10:14.

  4. #24
    Наблюдател Аватар на Спортен клуб "Моделисти"
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22

    Quote Originally Posted by modelista View Post
    ....P.S. СПОРТЕН КЛУБ "МОДЕЛИСТИ"(и неговите подгласници)...........
    Приятелю,
    наричам те така,защото не те познавам и нямам никакви лоши намерения към теб.
    Така,по-добре е ти да прочетеш и вникнеш в смисъла на поста ми.
    Реално нямам никъкви подгласници,защото непознавам никого дори и задочно от отзи форум.
    Никога не съм имал и идея да конфронтирам когото и да било.
    Постът ми бе породен от това,че аз наистина се сблъсках с цензура за която е писано в чужд пост.
    Не е нормално да запушваш устите на хората с наказания,особено когато са прави.В крайна сметка в спора се ражда истината,а физическата намеса в тази ситуация(наказания,триене на постове) си е чиста проба показване на слабост.

    П.П. трябва да знаеш,че аз не съм се покрил
    -просто нормалните хора по това време на денонощието сънуват(дарба която ти явно нямаш)

    П.П.П Яворе,хубав репортаж и техниката е А+
    СПОРТЕН КЛУБ "МОДЕЛИСТИ"-ПЛОВДИВ

  5. #25
    Автор Аватар на Николай Николов
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Чирпан
    Мнения
    173

    Да се надяваме че ще си помагаме и развиваме
    А не да си обяснявяме колко сме глупави и неграмотни
    И да не се подиграваме на някои глупаво зададени въпроси


    Никой от нас не е бил научен
    Човек се учи и се блъска докато е жив

  6. #26
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Здравейте познати и непознати колеги.
    Иска ми се Админа да пусне постовете на Моделиста (тия дето са изтрити уж ) и смятам ,че имам право да го искам ,защото те са писани в моя тема .
    За сега няма да коментирам горните писания.

  7. #27
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Аз също като начинаещ в Моделистика си изпатих от ...Редактирано от Админ... и никога по вече няма да напиша и една дума там, макар че бях помилван без да съм молил никого за това! Всичко беше заради това че не съм сложил подпис надпис и т.н. при положение, че бях нов и никога не съм писал във форуми, а съм правил модели за разлика от някои модератори, които вместо да ме предупредят за правилата, решиха че те палят слънцето и ме офраскаха. Няколко думи и за дежурните плювачи там заради които получих перманентна забрана отменена по неясни за мен причини. Към великия СОНИК си позволявам да добавя и ГОТИ и ГЕБО които по мое мнение са едно и също лице, тъй като за мен няма друго обяснение на факта, че след ...Редактирано от Админ... на Готи пет минути по късно се явява Гебо и довършва ...Редактирано от Админ...! То не беше плюене по Световното в Русе 2009г. то не беше по Илко Щирков /малко момче от Варна/ и какво ли не още. Що като са толкова ...Редактирано от Админ... не вземат и не напишат поне два реда какво са постигнали в някой вид моделизъм? Ами няма да напишат защото никога не са постигнали нищо и ...Редактирано от Админ... Айде стига че се изнервям и ...Редактирано от Админ..., а тук като нормални хора сме си обещали да не се обиждаме един друг!
    Последна редакция от Mateev; 05.03.2010 на 06:15.
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  8. #28
    Заслужил Автор Аватар на steysi_gb
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    239

    Преди месец Матеев беше побликувал блестящ пост-графики на разряд на ло-по клетки.И тогава един от модераторите отсече-"Кръчмарско ниво" Цитирам част от "лични" в Моделистика
    Публикувано от steysi_gb :
    Ще ти отговоря честно. Познавам Матеев и знам какъв потенциал притежава. Приех като лична обида израза 'Кръчмарско ниво '


    ОТГОВОР:
    Тона ,с който ми дьржите сметка е тон на страшинка от казармата ,не моето поведение ! ващия пост е в разрес сьс правилата на Моделистика и се причислява като СПАМ ,получавате 3 точки !
    __________________
    Румен Чакьров
    tel.0888 43 92 92 http://fokkerc.flugmodel.net/
    Последна редакция от steysi_gb; 04.03.2010 на 22:11.
    Станислав Христов

  9. #29
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    re

    Абе Станиславе ти какво си очаквал от някой с аватар като офицер от луфтвафе? Благодари се че не те е изпратил в някой от лагерите над входовете на които пише Арбайт махт фрай? Тези три точки са направо рай!!!!!!
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  10. #30
    Заслужил Автор Аватар на steysi_gb
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    239

    Любо,и моя аватар е полицай с палка'хранилка". но не си позволявам да плюя наляво и надясно хора отделили часове в стремежа си да покажат тънкостите на моделизмите.
    Последна редакция от steysi_gb; 04.03.2010 на 22:29.
    Станислав Христов

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен