Заключена тема
Страница 2 от 4
ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 32

Тема: Истината за МОДЕЛИСТИКА

  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Русе
    Мнения
    45

    :)

    Не разбрах каква е истината за МОДЕЛИСТИКА!

    А също така, може би трябва да има лъжа преди това...за да има истина.....

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    България
    Мнения
    19

    Аззззззззззззз ако може нещо да споделя, не че искам нещо да кажа обиждащо, то Вие сте прави по призумция и аз какво толкова има да каааазвам незнам но да кажа все пак нали сме в най демократичният форум, което НЕ ПРЕЧИ ПРЕДИШНИЯТ МИ ПРОФИЛ ДА БЕШЕ БАННАТ ЗАВИНАГИ САМО ЗАЩОТО ВЛЯЗОХ В СПОР С АДМИНА. Той после админа дойде на моето мнение за името на форума но това не му попречи да ме банне като две и две = четери
    Не че ми дреме но се дразня като все други са ви криви за кривото Ви отношение към другите.
    С здраве, правете модели а не войни

    P.S. В смисъл правете - ако можете. Искам да кажа че не искам да насилствам никого да прави нещо.
    Т.е. мисля че не обиждам никого, в смисъл че няма да може да направи нещо, в смисъл че няма да бъда баннат пак за винаги.
    Не че ми дреме ама все пак от благоприличие дет се вика....
    Последна редакция от modelista; 03.03.2010 на 22:12.

  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    Quote Originally Posted by modelista View Post
    С здраве, правете модели, а не войни
    Това ми хареса! Браво.
    Румен Драганов

  4. #14
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by Явор Йотов View Post
    Не разбрах каква е истината за МОДЕЛИСТИКА!

    А също така, може би трябва да има лъжа преди това...за да има истина.....
    Яворе,

    Искам да знаеш, че тебе и още няколко други модератора от МОДЕЛИСТИКА ги уважавам по простата причина, че винаги сте били справедливи поне по отношение на мене и на моите постинги. Не ме е срам това да го призная публично:

    В МОДЕЛИСТИКА ИМА СПРАВЕДЛИВИ МОДЕРАТОРИ, но има и такива, които са срам и позор и които само нанасят щети на дискусиите и обиждат хората.

    Колкото до това, че ти 2 месеца не написа нито един постинг в този форум (само правеше ежедневни проверки), а тази вечер се почувствува засегнат и написа няколко - искам да те попитам следното:

    Да не би случайно нещо да съм те засегнал?
    Да знаеш че те уважавам и не съм искал да те засягам. Навсякъде пиша MODELISTIKA, а не Явор Йотов.

    Ако все пак случайно съм те засегнал, кофти ли е чувството?
    Това, което се пише, не ти харесва, нали?
    И още по-лошо - това ще остане дълги години и Google ще го индексира.
    Чувстваш ли се несправедливо обиден?
    Чувстваш ли се безсилен?

    Ако се чувстваш така, запомни чувството. Защото това чувство съм го изпитвал поне 100 пъти в МОДЕЛИСТИКА - отчаяние и безсилие пред несправедливостта и обидите. Запомни това чувство, защото то е изпитвано стотици пъти от поне 1000 други човека.
    Росимир Матеев

  5. #15
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by modelista View Post
    Аззззззззззззз ако може нещо да споделя, не че искам нещо да кажа обиждащо, то Вие сте прави по призумция и аз какво толкова има да каааазвам незнам но да кажа все пак нали сме в най демократичният форум, което НЕ ПРЕЧИ ПРЕДИШНИЯТ МИ ПРОФИЛ ДА БЕШЕ БАННАТ ЗАВИНАГИ САМО ЗАЩОТО ВЛЯЗОХ В СПОР С АДМИНА. Той после админа дойде на моето мнение за името на форума но това не му попречи да ме банне като две и две = четери
    Не че ми дреме но се дразня като все други са ви криви за кривото Ви отношение към другите.
    С здраве, правете модели а не войни

    P.S. В смисъл правете - ако можете. Искам да кажа че не искам да насилствам никого да прави нещо.
    Т.е. мисля че не обиждам никого, в смисъл че няма да може да направи нещо, в смисъл че няма да бъда баннат пак за винаги.
    Не че ми дреме ама все пак от благоприличие дет се вика....
    Твоето баннване ми отне 2 дена лично време в писане на постинги, обяснения, лични съобщения, обсъждане с останалите как всичко да бъде справедливо и т.н. И както виждаш не го направих окончателно, а ти оставих възможност да се регистрираш под друго име. Тоест отделих достатъчно много време в опитите да бъда справедлив. Ей-това го няма в МОДЕЛИСТИКА - СПРАВЕДЛИВОСТТА. Там ми трият мнението още докато го пиша.
    Последна редакция от Mateev; 03.03.2010 на 22:20.
    Росимир Матеев

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    България
    Мнения
    19

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Твоето баннване ми отне 2 дена лично време в писане на постинги, обяснения, лични съобщения, обсъждане с останалите как всичко да бъде справедливо и т.н. И както виждаш не го направих окончателно, а ти оставих възможност да се регистрираш под друго име. Тоест отделих достатъчно много време в опитите да бъда справедлив. Ей-това го няма в МОДЕЛИСТИКА - СПРАВЕДЛИВОСТТА. Там ми трият мнението още докато го пиша.
    Човеко Матеев , ти направи нещо много по - лошо с моите постове. ПРОМЕНИ ГИ все едно аз ги бях написал така.
    Да ми заличиш мнението - ДА, ти си админа ти решаваш. Но да ми променяш думите и значението на едно съобщение - е с това не съм съгласен независимо с кого си го обсъждал и колко време ти е отнело.

    P.S. Страхотна справедливост - няма що !!!!!!!!!!

    С здраве, правете модели а не войни - това ще трябва да почна да го пиша на всеки пост :) :)
    Последна редакция от modelista; 03.03.2010 на 22:29.

  7. #17
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Просто премахнах обидите към друг посетител на форума. Това си е мое право и пак ще го направя, ако обидиш някого. За тебе също се отнася това, което написах за Явор Йотов - мълчите си 2 месеца и се активирате в момента, в който някой напише нещо за Моделистика. Ако и ти изпитваш в момента кофти чувство под лъжичката, свиквай. Защото няма да те оставя да обиждаш когото и да било. Няма да те оставя и да нарушаваш другите правила на форума.

    Ако обаче искаш да споделяш с останалите личния си опит (определено го имаш в изобилие) - винаги си добре дошъл. Тогава не само няма да променям мненията ти, а дори и ще те защитавам от заяждачи като Sonic например.
    Росимир Матеев

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    България
    Мнения
    19

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Просто премахнах обидите към друг посетител на форума. Това си е мое право и пак ще го направя, ако обидиш някого.
    Ти така можеш да си нагаждаш нещата както си искаш и когато си искаш. Така де, а защо друг администратор да не може ????? АААААА, само ти си обективен а другият не - така ли ????????????
    Ти си прав по призумция и тези които се оплакват също а другите са виновни - така ли ?????
    То Много лесно сте го измислили НООООО името на форума ви трябва да е - НИЕ КОИТО МРАЗИМ МОДЕЛИСТИКА

    Стига бе хора, една шепа народ сме, стига с тези дребнавост и провокация.
    С здраве, правете модели а не войни !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    P.S. : Между другото в темата за Ц.Т. още в началото съм пуснал полезен линк. Виж после какво е писано и какво коментирано(и ти в това число).
    Цял свят се ръководи от такива формули и използва тези таблици. А тук ........... нямам коментар :) :) :)
    Последна редакция от modelista; 03.03.2010 на 22:50.

  9. #19
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    МОДЕЛИСТИКА не я мразя. Преди да създам този форум съм вложил в МОДЕЛИСТИКА и в нейното развитие поне 1000 часа лично време. Щях да вложа още поне 100 пъти по толкова, ако не бяха обидите, униженията и несправедливото отношение на част от модераторите.

    Е в момента МОДЕЛИСТИКА постигна целите си:
    1. Изгони мене и още 1000 като мене
    2. Запази и защити Sonic (и още 2-3 като него), който никога не са писали нищо друго, освен обиди

    Относно намеците че и аз като Ristis си позволявам да променям и трия мнения:

    Да, това е така. Всеки един администратор на всеки един форум трябва да се грижи за форума. Винаги ще има хора като Sonic, които трябва да бъдат контролирани или направо изхвърляни. Но при мене има няколко малки разлики:

    1. Аз се опитвам да бъда СПРАВЕДЛИВ. И ако дойде някой като Sonic, няма да го толерирам.
    2. Аз не цензурирам линкове към други форуми или към когото и да било
    3. Аз цензурирам само обиди от някого към някого, като с това поемам негативите върху себе си

    МОДЕЛИСТИКА според мене се нуждае от 2-3 неща и отново ще си възвърне величието:
    1. Премахване на всякаква цензура
    2. Премахване на 2-3 самозабравили се модератора (вие ги знаете кои са)
    3. СПРАВЕДЛИВО МОДЕРИРАНЕ - да се трие виновния, а не невинния
    Росимир Матеев

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    България
    Мнения
    19

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    МОДЕЛИСТИКА не я мразя.
    Защо ми изтри мнението още докато го писах

    ПРАВЕТЕ МОДЕЛИ А НЕ ВОЙНИ :) :) :)

    P.S. Много хубаво ще е да се отговаря според писаното от предишното мнение.
    Така ми се струва че всеки си говори каквото му утърва и освен че става говорилня.............
    Последна редакция от modelista; 03.03.2010 на 23:34.

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен