+ Ново Мнение
Страница 14 от 18
ПърваПърва ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 131 до 140 от общо 172

Тема: ЛОДКА ЗА ЗАХРАНКА

  1. #131
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by sides View Post
    Лично за мен ::: пост 126 е незаменим ::::::::::




    дано да има повече хора да проумеят какво точно си написал :)
    Рицарю, моля те, докато го проумееш, да не ми цапаш темата, моля те, тъй като съм убеден, че този процес ще е дълъг(проумяването).
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  2. #132
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Предполагам, че трябва да се чуствам виновен за това че съм дал тон за оспамване.
    Изтапосах снимките с рибите защото все пак освен моделисти рибарската лодка засяга и рибарите
    Тъи както аз мога да бъда толерантен към тяхната некомпетентност и да подхождам професионално, така и те могат да бъдат на нужното ниво на компетентност и помогнат на моделистите. Поне отзивчивост и обратна връзка от тях минималното задължително условие.

    Една лодка освен да празни захранка и да хвърля въдиците би могла да лови риба на ход.
    и там следва отговор на въпросите които зададах в пост 122.
    корабомоделистите решаваме задачката скорост- мощност. Това е нова възможност за преправяне на задачката в упор-скорост съвместно със сила на дърпане на въдицата --- ходкост.

  3. #133
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by Иво горанов View Post
    Предполагам, че трябва да се чуствам виновен за това че съм дал тон за оспамване.
    Изтапосах снимките с рибите защото все пак освен моделисти рибарската лодка засяга и рибарите
    Тъи както аз мога да бъда толерантен към тяхната некомпетентност и да подхождам професионално, така и те могат да бъдат на нужното ниво на компетентност и помогнат на моделистите. Поне отзивчивост и обратна връзка от тях минималното задължително условие.

    Една лодка освен да празни захранка и да хвърля въдиците би могла да лови риба на ход.
    и там следва отговор на въпросите които зададах в пост 122.
    корабомоделистите решаваме задачката скорост- мощност. Това е нова възможност за преправяне на задачката в упор-скорост съвместно със сила на дърпане на въдицата --- ходкост.
    Неее, по никакъв случай не се чувствай виновен, просто има хора, дето имат нужда да са интересни и пробват различни начини да го постигнат.
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  4. #134
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :)

    Няма никой виновен.Това е свободен форум и всеки може да си дава мнението ! Твореца на тема я обяви за приключена и че ще подарява модела ! Съответно отказа да публикува снимки след приключването и пробата на лодката, което е в ущърб на започването на същата(но и негово право) ! Аз лично нямам скрупули да пиша в тази тема,след обявеното от автора, както направиха и други участници във форума. Решението дали е излишно или не, може да вземе Администратора


    п.п. не е хубаво да се пишат неверни неща Г.Матеев : цитат: :"Иво, изпратили са ми OCTURA 455/3, добро ли е като решение"

    последващо ..от :

    п.п. Винта на лодката е доста по-скъп от 36$, такъв, какъвто ти макар, че си "скъпар" не би си купил ....
    п.п.п. И това е едно от нещата, заради което харесвам тези форуми, има забавни хора в тях...
    Последна редакция от GMateev; 01.12.2012 на 14:39.



    реално : http://www.offshoreelectrics.com/pro...d=oct-x455%2F3



    нищо лично ...но не е хубаво да заблуждавате посетителите на форума !



    п.п.2 тук ми изниква в съзнанието, как в един друг форум ...нарекоха един човек "лъжец" с помоща на половин дузина думи, които моето възпитание не ми позволява дори да цитирам ,,, но явно се срещат всякакви хора по форумите !
    Последна редакция от sides; 04.12.2012 на 23:15. Причина: тцтцтц
    Helmesi Agilery ¶ ¶

  5. #135
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Quote Originally Posted by sides View Post


    п.п. не е хубаво да се пишат неверни неща Г.Матеев : цитат: :"Иво, изпратили са ми OCTURA 455/3, добро ли е като решение"

    последващо ..от :

    п.п. Винта на лодката е доста по-скъп от 36$, такъв, какъвто ти макар, че си "скъпар" не би си купил ....
    п.п.п. И това е едно от нещата, заради което харесвам тези форуми, има забавни хора в тях...
    Последна редакция от GMateev; 01.12.2012 на 14:39.



    реално : http://www.offshoreelectrics.com/pro...d=oct-x455%2F3



    нищо лично ...но не е хубаво да заблуждавате посетителите на форума !:
    Вземам отношение към винта предполагам, че разбирам. Изпонакупил съм хиляди (722 само тази година)
    1. това в предложеният сайт е заготовка а не винт. Докато стане винт ............
    Обработена от величие струва над 90 долара.
    2. Цената в Сайта е на липсваща заготовка. Така че тези които си търсят такава да не си купят от друго място а да чакат щото е изкуствено обявена по ниска цена.


    Малко доказателство как по-малка двулопатна перка се продава втора употреба за 50 евра

    Quote Originally Posted by corbi83 View Post
    Verkaufe neue Propeller

    Einmal ein
    ABC 1616/3 Pärchen von Chris Hoffmann 90Euro reserviert!
    einmal einen Octura x447 mit 1.6 Pitch von Andy Brown 50Euro reserviert!
    Und einmal ein Pärchen x457 cut to 50mm mit 1.8 Pitch von Andy Brown 130Euro
    Последна редакция от Иво горанов; 05.12.2012 на 08:15.

  6. #136
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Хората ги разбират нещата, оказва се, че все пак съм прав за цената на винта, т.е. не съм лъжец и не заблуждавам никого, да видим какво ще направи сега един рицар в случая....


    Quote Originally Posted by sides View Post
    нищо лично ...но не е хубаво да заблуждавате посетителите на форума !
    п.п.2 тук ми изниква в съзнанието, как в един друг форум ...нарекоха един човек "лъжец" с помоща на половин дузина думи, които моето възпитание не ми позволява дори да цитирам ,,, но явно се срещат всякакви хора по форумите !
    Последна редакция от GMateev; 05.12.2012 на 13:26. Причина: правописна грешка
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  7. #137
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :)

    Благодаря за отношението ! Вие излагате собствената си гледна точка, но всичко това се случва след като се закупи този продукт, носещ търговското име Octura Propeller-X455/3 на съответната цена упомената в магазините! След като го закупите бихте могли да го пилите .. нагрявате .. изстудявате .. полирате.. ако искате и в злато го топнете ! Но вече няма да е същия продукт ! Съответно персоната извършила тези операции е свободен(а) да поиска каквато цена прецени за вложения от него труд и постигнатите резултати.

    Хм ..и по-долу цитираните сайтове са се объркали и зарибяват яко:

    http://www.rocketcityracing.com/Octu...53_p_1031.html

    http://www.gravesrc.com/OCTURA_X455_...3bl-x455-3.htm

    http://www.aeromarinerc.com/index.ph...mart&Itemid=53

    то декември е месец за оферти ...какво пък .. Наздраве!!!
    Helmesi Agilery ¶ ¶

  8. #138
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Ние ползваме перки които се различават от въпростният продукт с търговското найменование.

  9. #139
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Добре де ние незнаещите съвсем се оплетохме.
    То бяха Перки То Витла То Заядливици, последно със какво да си правя лодката със перка или със витло.
    Ааа и дали да я пиля и шлайфам със златарски инструменти.
    Абе изобщо нищо не разбрах от темите.
    Анатоли Бовянски
    София

  10. #140
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :)

    Анатоли Бовянски И аз искам да разбера това, но не ми харесва да чета неверно написани неща Иво Горанов е майстор и познавач и аз съм убеден, че даден винт задържили се повече от 1 сек пред очите му , може да познае 99% от характеристиките му .Също така смятам, че написаното в темата за мисс будвайзер отностно по-горе коментирания винт, е прочетеното на етикетчето на плика ! Докато :

    Quote Originally Posted by Иво горанов View Post
    Ние ползваме перки които се различават от въпростният продукт с търговското найменование.
    Последна редакция от sides; 05.12.2012 на 23:17. Причина: допълнение
    Helmesi Agilery ¶ ¶

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен