+ Ново Мнение
Страница 13 от 18
ПърваПърва ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 121 до 130 от общо 172

Тема: ЛОДКА ЗА ЗАХРАНКА

  1. #121
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Иво, не съм изчезнал, тук съм си, отсреща съм, ама ми е трудно с тази лодка, правих я за зет ми, съпругът на по-голямата ми щерка, беше голям мераклия за нея, но за съжаление почина преди 3 месеца.
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  2. #122
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Не се отнася за тебе
    не си ли забелязъл как някой изважда от някъде едно гюле и пита как да се движи бързо. Ние се мятаме да обясняваме и накрая нищо.
    И затова останахме малко пишещите.

    А в тази тема показах лодката си с която освен ремонти по инсталациите можем и да ловим риба. Някой рибар ако има идея защо златната рибка която тежи по малко от 4 кила изисква над 40 кг сила? Има ли специални трикове , заклинания.....? Само с мамата не става
    На всичко отгоре и неще да изпълнява никви желания.
    Туната тежи 6 и се изважда на повърхността с под 20 кг усилие.

  3. #123
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by Иво горанов View Post
    .....не си ли забелязъл как някой изважда от някъде едно гюле и пита как да се движи бързо. Ние се мятаме да обясняваме и накрая нищо.
    Да, забелязал съм. Аз също съм се опитвал, според скромните си възможности да обясня туй онуй, но човека, който пита всъщност си е цял професор и всичко му е ясно....
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  4. #124
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :)

    ама, че сте .... и аз се опитах, да обясня как се постига гланца на лодката показана в първия пост на Г.Матеев ... но бях наречен скъпар , че е много скъпо! ... друго си било с боя за ограда ... само да знаеш как :) и то от човек докосвал през живота си ...спрейове .. нищо ! ... за всеки си има път ... Та : съветите: смени си винта с 31,32,33,34,35,36 ... от тези дето струват по 36 $ ... имат същата тежест - никой не си го и помисля живи и здрави да сте


    пп къде ми е най-удобното място да си поръчам контролер на маркус ?! въпроса е към И.Горанов?
    Helmesi Agilery ¶ ¶

  5. #125
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Quote Originally Posted by sides View Post

    пп къде ми е най-удобното място да си поръчам контролер на маркус ?! въпроса е към И.Горанов?
    Сайта на Марк Зайтцев е
    http://www.markus-rc.com/old_site/products_en.html
    Преди да си поръчаш си изясни точно кво искаш щото са бая скъпи.

  6. #126
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by sides View Post
    ама, че сте .... и аз се опитах, да обясня как се постига гланца на лодката показана в първия пост на Г.Матеев ... но бях наречен скъпар , че е много скъпо! ... друго си било с боя за ограда ... само да знаеш как :) и то от човек докосвал през живота си ...спрейове .. нищо ! ... за всеки си има път ... Та : съветите: смени си винта с 31,32,33,34,35,36 ... от тези дето струват по 36 $ ... имат същата тежест - никой не си го и помисля живи и здрави да сте
    Еееее, рицарю, не се дръж като ощипана мома на хорото, не съм искал да обидя никого, все пак нали целта на писанията ни тук са за съвети, но аз лично приемам само съвети, дадени в точният момент от точният човек ( имам впредвид, разбиращият). Нищо лично ! Повярвай ми, през живота си съм докосвал много неща, освен спрейове, ограда никога не съм боядисвал, та поради това не знам, каква боя се използва, но явно ти си наясно
    п.п. Винта на лодката е доста по-скъп от 36$, такъв, какъвто ти макар, че си "скъпар" не би си купил ....
    п.п.п. И това е едно от нещата, заради което харесвам тези форуми, има забавни хора в тях...
    Последна редакция от GMateev; 01.12.2012 на 12:39.
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  7. #127
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :)

    Благодаря за линка Иво Горанов ! Всъщност съм разглеждал предлаганите търговски сайтове от този линк, но търсения от мен продукт се предлага само от Белорусия, а нямат ясно дефинирани транспортни времена и разходи, което за мен ги поставя в графата: "неясни" . Засега ще си поръчам от немско-чешките .... сайта им е много хубав и предлагат това което наричаш "къстом"
    Helmesi Agilery ¶ ¶

  8. #128
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Хайде сега да прочетем внимателно пост #122.....да забравим за излишният въпрос в пост #124, да приключим безтемието и да се върнем към темата.
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  9. #129
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :))))))))))))))))))

    Лично за мен ::: пост 126 е незаменим ::::::::::

    Quote Originally Posted by GMateev View Post
    Еееее, рицарю, не се дръж като ощипана мома на хорото, не съм искал да обидя никого, все пак нали целта на писанията ни тук са за съвети, но аз лично приемам само съвети, дадени в точният момент от точният човек ( имам впредвид, разбиращият). Нищо лично ! Повярвай ми, през живота си съм докосвал много неща, освен спрейове, ограда никога не съм боядисвал, та поради това не знам, каква боя се използва, но явно ти си наясно
    п.п. Винта на лодката е доста по-скъп от 36$, такъв, какъвто ти макар, че си "скъпар" не би си купил ....
    п.п.п. И това е едно от нещата, заради което харесвам тези форуми, има забавни хора в тях...

    дано да има повече хора да проумеят какво точно си написал :)
    Helmesi Agilery ¶ ¶

  10. #130
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :)

    за момента(на по-бързата лодка) съм с това::::: ,,като на най-долния ред (гледано на снимката ...транзисторите са заменени с IRLR8743PBF , предполагаемо 160А ... 640А импулсно ... според мен, повече от 30А .. е трудно за този корпус, но да кажем, че на импулсно държат


    п.п. да си призная ... 6 клетки не ми харесват ... искам 10 .. ;-)
    Helmesi Agilery ¶ ¶

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен