Иво, благодаря за добрите думи и комплиментите!

Уви, далеч не е професионално. Щеше да е такова, ако всички куплунзи ми бяха еднакви, с еднакви цветове, подредени в една посока и вътре всичко да е по-пригледно...
Но времето ми напоследък е по-ценно и от злато, а средствата се топят като пролетен сняг. Всъщност то (времето) изцяло липсва и потопен в останалата мизерия се чудя как изобщо успявам да свърша каквото и да било.
Щеше да е перфектно, ако не ме бяха викали по спешност цели 6 пъти, докато в рамките на ден и половина се опитвах да направя кутията... Така мислите ми се разводняват и допускам грешки и компромиси, но няма друг начин поне в близките година и половина. Така че работата по тоя проект е леко претупана и всичко е събрано колкото да мяза на нещо и да работи. Можех да подредя и преокабеля оригиналните свръзки, но не остана време.
Нищо, нека има малко кусури за кадем.

Росимир позна - тия дни е дъждовно и се занимавам с глупости... Разбира се, че при наличието на един стартер Align и една свястна запалка от същата марка, цялата тая галимация е ненужна, но при тяхно отсъствие си е удобничко.