Quote Originally Posted by Gogo55 View Post
Ми кво става бре човек, от сто години продаваш вече тази система, сто мнения изписа из двата форума а няма нито един реален клип от човек тука в Бг който да пише на форума и да каже как се държи в реална обстановка подложена на вибрации и различни метеоусловия за час или два високо в небето. Ако само самолета ти е проблем прати насам една такава система аз ще я тествам тука със колеги и пред много свидетели, ако издържи на теста и самолета се върне читав значи е супер, ако не издържи на теста ще се загуби заедно със самолета някъде из района където ще падне.... В най лошия случаи ти ще загубиш системата, а аз самолет, в най-добрия случаи ще имаш екстра рекламен клип от района на Пловдив, Сопот, Пазарджик, и Асеновград над който смятам да я облетя-цяла централна България на един клип от високо. От този клип ще получиш поне сто хиляди продажби най-малкото разбира се, което значи да ми подариш системата като на рекламен агент, а и да ти се отпуши търговията
Май не съм много нагъл а
Здрастии, изчаквах да излезе последната официална версия v.2.54 на фурмуера, с която ще е възможно използването на стабилизиращата система IMULRSB1 от която зависи надеждната работа на авто пилота. Освен че трябваше да си ремонтирам самолета, до сега само правех тестове "на сухо", понеже разполагах само с версията бета v.2.54, а и си е разправия да променям свързването и да преинсталирам старата версия. За съжаление не съм официален бета тестер и не исках да рискувам мой личен комплект с проби на нестабилни версии.

От днес вече официялната версия на фърмуера ще бъде публикувана на страницата на производителят и в близките дни ще направя реален тест по време на полет и ще кача видео клипове.

Да ти пратя комплект да го тестваш и да ми го загубиш, ау..., май не е най добрата идея. Освен това ще ми отнемеш привилегията да съм първият летял на далече с тази система.
Виж, може да ми изпратиш самолет, който ще е в състояние да лети един-два часа и понеже вече познавам добре системата, вероятността да се изгубят самолета и системата ще е минимална.

Ее..., ако ми станеш рекламен агент и ми докараш сто хиляди продажби най-малкото, ще ти подаря комплекта разбира се, само да стане работата.

Поздрави.