+ Ново Мнение
Страница 4 от 4
ПърваПърва 1 2 3 4
Визуализирани са от 31 до 35 от общо 35

Тема: Двупосочно дигитално излъчване на 869-915Mhz

  1. #31
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    52

    Quote Originally Posted by Gogo55 View Post
    Кога ще видим клип в реална обстановка от самолет на тези 50км./80км./, че сън не ме хваща. Никой ли не е жертвал до сега тези 2500лв за да се похвали как е реално и от погледа му на потребител тази система?
    Клипове на системата LRS има доста в YouTube и Vimeo, не са мои, направени са от други с повече опит.
    А този и този клип са направени от бетатестер, който изпробва новата стабилизираща система и новата версия v.2.45 на фърмуера (WIKI страницата има преводачка, но не е много точна).

    А за плолет на 50км и аз си мечтая, вече се убедих че на това разтояние имам управление и видео връзка, остава да се събере самолет, който ще е в състояние да ги измине.

    Е, няма да се втурна да правя рекорди, лека по лека, първо да видя че самолета е добре центтрован, че може да носи тежестта, че е стабилен и не се срива. После ще направя проби на стабилизиращата система и като се уверя че и RTH работи без грешки, чак тогава ще се пробвам да прескоча дву километровата бариера

    А за жертване на системата LRS на DMD, май само аз съм за сега .

    Поздрави.

  2. #32
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    Ми кво става бре човек, от сто години продаваш вече тази система, сто мнения изписа из двата форума а няма нито един реален клип от човек тука в Бг който да пише на форума и да каже как се държи в реална обстановка подложена на вибрации и различни метеоусловия за час или два високо в небето. Ако само самолета ти е проблем прати насам една такава система аз ще я тествам тука със колеги и пред много свидетели, ако издържи на теста и самолета се върне читав значи е супер, ако не издържи на теста ще се загуби заедно със самолета някъде из района където ще падне.... В най лошия случаи ти ще загубиш системата, а аз самолет, в най-добрия случаи ще имаш екстра рекламен клип от района на Пловдив, Сопот, Пазарджик, и Асеновград над който смятам да я облетя-цяла централна България на един клип от високо. От този клип ще получиш поне сто хиляди продажби най-малкото разбира се, което значи да ми подариш системата като на рекламен агент, а и да ти се отпуши търговията
    Май не съм много нагъл а

  3. #33
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    52

    Quote Originally Posted by Gogo55 View Post
    Ми кво става бре човек, от сто години продаваш вече тази система, сто мнения изписа из двата форума а няма нито един реален клип от човек тука в Бг който да пише на форума и да каже как се държи в реална обстановка подложена на вибрации и различни метеоусловия за час или два високо в небето. Ако само самолета ти е проблем прати насам една такава система аз ще я тествам тука със колеги и пред много свидетели, ако издържи на теста и самолета се върне читав значи е супер, ако не издържи на теста ще се загуби заедно със самолета някъде из района където ще падне.... В най лошия случаи ти ще загубиш системата, а аз самолет, в най-добрия случаи ще имаш екстра рекламен клип от района на Пловдив, Сопот, Пазарджик, и Асеновград над който смятам да я облетя-цяла централна България на един клип от високо. От този клип ще получиш поне сто хиляди продажби най-малкото разбира се, което значи да ми подариш системата като на рекламен агент, а и да ти се отпуши търговията
    Май не съм много нагъл а
    Здрастии, изчаквах да излезе последната официална версия v.2.54 на фурмуера, с която ще е възможно използването на стабилизиращата система IMULRSB1 от която зависи надеждната работа на авто пилота. Освен че трябваше да си ремонтирам самолета, до сега само правех тестове "на сухо", понеже разполагах само с версията бета v.2.54, а и си е разправия да променям свързването и да преинсталирам старата версия. За съжаление не съм официален бета тестер и не исках да рискувам мой личен комплект с проби на нестабилни версии.

    От днес вече официялната версия на фърмуера ще бъде публикувана на страницата на производителят и в близките дни ще направя реален тест по време на полет и ще кача видео клипове.

    Да ти пратя комплект да го тестваш и да ми го загубиш, ау..., май не е най добрата идея. Освен това ще ми отнемеш привилегията да съм първият летял на далече с тази система.
    Виж, може да ми изпратиш самолет, който ще е в състояние да лети един-два часа и понеже вече познавам добре системата, вероятността да се изгубят самолета и системата ще е минимална.

    Ее..., ако ми станеш рекламен агент и ми докараш сто хиляди продажби най-малкото, ще ти подаря комплекта разбира се, само да стане работата.

    Поздрави.

  4. #34
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    52

    Актуализация на фърмуерите на системата LRS869DMD

    Здравейте, бих искал да информирам потребителите на системата LRS869DMD, че са на разположение за безплатно изтегляне новите версии фърмуери с които се въвеждат нови подобрения в системата и са изчистени познати бъгове.

    Фърмуери за приемници:
    RXRC11HV2_V254b56 (червен)
    RXRC11ULPV2_V254b56 (зелен)
    RXRC11PV2_V254b56 (син)
    RXRC11UV2_V254b56 (пурпурен)

    Фърмуери за модули Tx (модули за WFT09, Futaba FF9 и др.):
    X11MFLRS-10_V254b53 (червен)
    TX11MFULP-10_V254b53 (зелен)
    TX11UNLRS-500_V254b53 (син еднопосочен)
    TX11MFLRS-500_V254b53 (син)
    TX11MFLRSU_V254b53 (пурпурен)

    Фърмуери за предаватели BTS2(съвместими с други апаратури):
    BTS2HV2_V254b53 (червен)
    BTS2ULPV2_V254b53 (зелен)
    BTS2UNPV2_V254b53 (син еднопосочен)
    BTS2PV2_V254b53 (син)
    BTS2UADV2_V254b53 (пурпурен)

    Фърмуери за IMU:
    IMULRSB1_254b45(базова)
    IMULRSP1_254b46(професионална)

    Фърмуери за OSD644DMDG:
    OSD644DMDG_V254a

    Модули Tx и BTS2(версия 2.54b39):
    Забележка: Ако разполагате с Futaba FF9 или друга съвместима и след инсталиране на фърмуера b53 се активира звуковата аларма на апаратурата, реинсталирайте фърмуера(включен в изтегленият файл) на предавателя.
    TX11MFLRS-10_V254b39 (червен)
    TX11MFULP-10_V254b39 (зелен)
    TX11UNLRS-500_V254b39 (син еднопосочен)
    TX11MFLRS-500_V254b39 (син)
    TX11MFLRSU_V254b39 (пурпурен)
    BTS2HV2_V254b39 (червен)
    BTS2ULPV2_V254b39 (зелен)
    BTS2PV2_V254b39 (син)


    Изтеглянето можете да направите безплатно от ТОЗИ линк (изисква се регистрация в сайта на DMD).

    В съдържанието на файла освен фърмуерите са включени LRS_GS LITE (базовата версия на програмата Базова станция за компютър)и новият плъгин LRS V:2.54 за симулатора AerosimRC, с помощта на който можете да изпробвате и настроите системата LRS869DMD.

    Повече информация за новата версия v.2.54, можете да откриете на WIKI страницата на DMD.

    По въпроси свързани със системата, моля не се колебайте да се свържете с нас чрез обичайните форми за комуникация изложени на сайта www.fpv-rc.com.

    Поздрави.

  5. #35
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Е и, какво от това !? Според мен най-правилното мнение по въпроса е изразено от Gogo55 в пост #32. Всичко друго е ала-бала !
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 32
    Последно мнение: 22.02.2013, 19:59

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен