Между другото нещо подобно сме правили с бай Добри. Пили сме на една маса и сме се веселили. Ама изглежда след отрезняването сме забравили какво сме си говорили. Пък и тогава все още бяхме на ниво "хаплив хумор", който донякъде го разбирах и бях склонен да го търпя. След Казанлък обаче нещата загрубяха и преминаха към директни обиди и към измислени обвинения, че съм извършил едва ли не всички грехове на света. Е малко по-друго отношение очаквах. Хайде стига по темата, че пак ми се вдигна кръвното. Вече си има решение на въпроса - аз си пиша тука, бай Добри - в Моделистика. Надявам се, че това ще спомогне и двамата да забравим един за друг.

Има си и положителна страна на въпроса - най-после се наканих да формулирам правилата на форума така, щото в бъдеще да е много трудно някой друг да повтори същия случай. Гледам че и Ристис е правил промени в неговите правилата. Явно и той мисли как да подобри ситуацията, но според неговото си разбиране. А дано поуката от всичко това да е за всички и да допринесе за подобряване на взаимоотношенията между моделистите. И дано да намали враждите ако не навсякъде, то поне в публичното пространство.