+ Ново Мнение
Страница 6 от 6
ПърваПърва ... 2 3 4 5 6
Визуализирани са от 51 до 53 от общо 53

Тема: Защо напуснах Моделистика

  1. #51
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Quote Originally Posted by Mateev View Post

    Та такива ми ти неща стават по белия свят и за кой ли път вече се потвърждава поговорката че:

    НА ТОЗИ СВЯТ НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !!!

    Е, аз вече започнах да свиквам да ме наказват, когато направя нещо добро. Всъщност истински ще се учудя, ако поне веднъж Ристис или някой честен модератор отвърне със същото. Ей така да каже на всеослушание - "Абе сбъркахме. Има грешка - има прошка. Дайте да забравим миналото и да се опитаме да подобрим бъдещето".
    Росимире напълно те поткрепям и се съгласявам с тебе.
    Не мога взема отношение по конфликта ти с Добри.
    Това, заради което вземам отношение е, че НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН да бъда добър със някого и и той да ме прави на глупак.
    Така че не съм съгласен и с твоето свикване. Няма свикна нито ще се се съобразявам с каквито и правила да е преди да активирам лайномета.

    Предварително се извинявам на Теб и на Георги за това че ще триете и ще се наложи да ме наказвате
    но аз не пропускам някой да ми спряга пряка реч и повелително наклонение.
    Последна редакция от Иво горанов; 03.05.2012 на 01:09.

  2. #52
    Наблюдател
    Регистриран
    Apr 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    2

    Не по темата

    Матеев, аз мога да ти кажа въпреки, че не съм от хората който пишат, Но, този форум (modelist.bg) успя да ми подреди главата в която витаеха , препоръки , мнения , изказвания и така нататък. Едва след като прочетох една статия от тук (прочел съм много, не само една :-) ), едва тогава нещата си дойдоха на мястото, закономерно подредено и индексирано ако може така да се нарече.
    Така че , от мен "Голямо благодаря", за това, че все някой се опитва да бъде конструктивен , структуриран, отдаден на хобито и стимулирането на моделистите (малки и големи).

  3. #53
    Наблюдател Аватар на valiokisimov
    Регистриран
    May 2012
    Живее в
    гр.Пловдив Кв.Христо Ботев
    Мнения
    7

    Quote Originally Posted by vlado.yotov View Post
    Матеев, аз мога да ти кажа въпреки, че не съм от хората който пишат, Но, този форум (modelist.bg) успя да ми подреди главата в която витаеха , препоръки , мнения , изказвания и така нататък. Едва след като прочетох една статия от тук (прочел съм много, не само една :-) ), едва тогава нещата си дойдоха на мястото, закономерно подредено и индексирано ако може така да се нарече.
    Така че , от мен "Голямо благодаря", за това, че все някой се опитва да бъде конструктивен , структуриран, отдаден на хобито и стимулирането на моделистите (малки и големи).
    Точно тъка ! В моделистика все ще се намери някой да те изнерви,да те оплюе,да ти развали темата...
    Тук има по малко теми ,но за сметка на това всичко е наредено и ясно което е най-полезно за бъдещите моделисти (например аз )
    Валентин Кисимов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 18:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен