+ Ново Мнение
Страница 3 от 6
ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 21 до 30 от общо 53

Тема: Защо напуснах Моделистика

  1. #21
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by ge6aaaa3 View Post
    Матеев, изглежда имаш доста нерви, щом ги пилееш за глупости.Няма смисъл бе човек. Като не ти харесва един човек-игнорирай го. Още повече, виждаш, че си е плямпало дядката...Иначе ЕВАЛА, че му каза какво мислиш "в очите" .Едно не мога да разбера, защо обръщаш такова внимание на 5 човека, които те дразнят, а не на 5 000-те човека, които те уважават? Чак и цели теми пускаш в СОБСТВЕНИЯ си форум, посветени на въпросните дразнители.

    Адаш, +1 за това изказване! Дано повече млади хора мислят като теб!
    Георги Русинов

  2. #22
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Росимире, в една друга тема ти бях писал ,че си губиш времето с Ристис. Тук бих ти казал същото. Дъртия пенсионер и смен се базикаше преди. Сега в Казанлък уж си поговорихме , ама май само аз говорих. Напомни ми са старите моделисти единаци- сещате се за кои говоря. Нека си живеят в измислен и невъзвратим свят.
    Последна редакция от mmfsr; 28.04.2012 на 19:39.

  3. #23
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Моята тема в Моделистика беше изтрита, може би защото се появиха десетина мнения в моя защита. Сега се е появила контра-тема, насочена против мен. И забележете - този път никой не я трие:

    http://modelistika.com/showthread.php?t=25758

    Сами можете да си направите изводите чия страна заемат модераторите и колко е тяхното чувство за справедливост. Нищо лично - просто констатирам фактите.

    До момента директни обиди отправя само докторчето от Казанлък. Него си го знаем - Грабчев номер 2. Всички останали мнения са абстрактни с призиви за мир и прекратяване на враждите. Подкрепям ги.
    Росимир Матеев

  4. #24
    Почетен Автор Аватар на ПАЦО
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    РУСЕ
    Мнения
    557

    Матеев , вдетиняваш се!! Човек бъди над тези неща , не усещаш ли, че сам раздухваш проблемите и после се тръшкаш, защо е необходимо да се връзваш на всеки който каже нещо и задължително да си над всички, просто не обръщай внимание и така ще са по спокойни нещата както за теб така и за околните ,когато се появи лек пушек е хубаво да не духаш защото не се знае как ще пламне и на къде, на възраст сме бе човек и инфаркта ни дебне зад всеки проблем а стреса си казва думата, пази нервите те са твои....

  5. #25
    Потребител
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Горна Оряховица
    Мнения
    52

    Господин Матеев, това ли Ви е основния проблем ???
    На лични преди време Ви зададох един въпрос, който Ви се стори много интересен .... Отговорихте ли си на него ???

    Хората са казали: "Големи сме, колкота са ни големи мечтите, силни сме колкото са ни силни враговете .... "
    Със Добри ли мерите сили ??? Той ли Ви е врага ???
    Добри е един супер добър моделист, е заядлив е понякога, но ако не обръщаш внимание, няма да се налага да се стига до
    разправии .... Стига се оплаквахте като деца от детска градина ....
    Валентин Савов
    СК"Моделист" гр.Горна Оряховица

  6. #26
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Вальо,

    Спомни си как ти сам раздуха тука един скандал с Георги Русинов само заради един лек намек към тебе. Да извадя ли темата на бял свят да си припомниш. Ти не си по-добър от мене, не е по-добър и ПАЦО. Дайте да си признаем истината - всеки един от вас (и аз) се жегва от най-малкото, когато му се направят обидни намеци. Но когато камъните са в друга градина, можем да се правим на ни лук яли, ни лук мирисали, пък и съвети да даваме. Сложете си ръка на сърцето и си признайте, че това е така.

    Всички сме един дол дренки и всички се обиждаме от май-малкото. И също така всички нехаят, ако камъните са в друга градина. В другия форум обаче Вальо е модератор и му е много лесно да се прави на справедлив. И аз съм справедлив в този форум. Нека да дойде Грабчев да обижда тука, и аз най-справедливо ще го BAN-на (е след няколко забележки разбира се). Направете ме и мене модератор и ще видите, че и там всичко ще е наред (с мен и Грабчев и всички останали). А докато това стане (ако въобще стане), аз ще си пиша тука и ще защитавам както мене, така и другите посетители от подобни несправедливости.
    Росимир Матеев

  7. #27
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    След постингите на ПАЦО и Вальо Савов за кой ли път се убедих, че повечето от хората дори си нямат и представа какво точно се е случило. Това е защото Грабчев си е набелязал ограничен кръг от ЖЕРТВИ и напада само тях. Останалите това дори и не го подозират, или пък нехаят, защото камъните не са в тяхната градина.

    Явно наистина ще се наложи да посоча конкретни случаи, за да се види къде е истината.

    Има и втори вариант - намирам си някакъв случай, и точно със същите думи атакувам Вальо Савов или Ристис или някой друг от "защитниците". Искате ли така да пробваме, за да видим колко бързо ще се сдобия с БАН или с изтрита тема?

    Например обвинявам всички модератори (повечето са и организатори на състезания), че са измамници и лъжат хората, като им дават тенекиени медали и купи за по 2-3 лева. Да продължавам ли в същия дух............................ Да го напиша ли това в Моделистика..............................
    Росимир Матеев

  8. #28
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by ПАЦО View Post
    Матеев , вдетиняваш се!! Човек бъди над тези неща , не усещаш ли, че сам раздухваш проблемите и после се тръшкаш, защо е необходимо да се връзваш на всеки който каже нещо и задължително да си над всички, просто не обръщай внимание и така ще са по спокойни нещата както за теб така и за околните ,когато се появи лек пушек е хубаво да не духаш защото не се знае как ще пламне и на къде, на възраст сме бе човек и инфаркта ни дебне зад всеки проблем а стреса си казва думата, пази нервите те са твои....
    ПАЦО, тука съм си на моя територия и мога да си пиша всичко онова, което е забранено в Моделистика. Както виждаш аз вече си реших проблема - повече не пиша в Моделистика и въобще не ми пука там кой какво ще напише. Имам обаче моралното право да публикувам всичко онова, което цензурата в Моделистика се опитва да прикрие. Още повече че ме засяга лично.

    Нещата са взаимосвързани. Предишния път темата беше за Ристис, но повода отново беше една обида от Грабчев. И темата се разви не защото Грабчев ме обиди, а защото модераторите не ме защитиха (което всъщност си е тяхно задължение).

    Има и нов момент - тогава все още вярвах, че е възможно да бъде постигнат някакъв напредък във взаимоотношенията чрез преговори и излагане на някакви разумни доводи. Все още вярвах, че чувството за справедливост е дълбоко вкоренено във всеки един нормален човек, включая и в модераторите. Сега това вече не го вярвам. Вече не се опитвам да търся здрав разум в това, което се случи с мене в Моделистика. Просто го приемам за даденост, която няма как да бъде поправена. В резултата на това вече се отказвам да се боря за подобряване на положението. Няма смисъл. Сам видя, че най-накрая пак аз излязох лошия, а виновниците възтържествуваха.
    Росимир Матеев

  9. #29
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Редактирах заглавието на темата и два-три постинга, като премахнах текстовете, които могат да се възприемат от някого като обида. Оставих обаче фактите.
    Росимир Матеев

  10. #30
    Потребител Аватар на rusi
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Кърджали
    Мнения
    68

    Quote Originally Posted by D.Grabtshev View Post
    Предложих на Ростимир да спрем с кавгата.Никой няма полза от това.Обещавам да не пиша в други теми освен за копия и вицове.А хвалбите пък хич не ги разбирам.Та хубаво е да сложим точка по въпроса.....................
    С това дали приключва спора?
    Руси Петков
    0899248862

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 18:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен