+ Ново Мнение
Страница 2 от 6
ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 53

Тема: Защо напуснах Моделистика

  1. #11
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    ..........
    Затова смятам, че е нужно да се правят компромиси и в зависимост от нуждата те да бъдат различни. Да, сега много хора ще кажат: "Ами като си толкоз отворен и знаеш, защо сам не го правиш?!".........
    Ами аз направих компромис. Напуснах Моделистика. Вероятно са го правили и други, без да оставят прощално писмо. Сигурно има и трети, които не смеят да пишат по подобни причини. И какво следва от всичко това? Ами постепенно във всички теми ще започнат да преобладават заяжданията на Грабчев (а то май и сега е така). И Моделистика ще се превърне в Грабчевистика.

    Напълно си прав, че има проблеми в начините на мислене на различните поколения, но от тези проблеми не трябва да страда целия форум. Огледай се в интернет пространството - колко форума по света са завладени от изкуфели дъртаци, с които останалите трябва да се съобразяват? Ами аз вече знам един - Грабчевистика. Посочи ми моля ти се поне още един, за да си подкрепиш думите че това е нормално.
    Росимир Матеев

  2. #12
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Смятам да направя следното - постепенно ще започна да цитирам всеки един конкретен случай с Грабчев и ще посочвам конкретни теми и постинги в Моделистика. Има ги стотици. Обидите и злобата срещу мене още си стоят. И за всеки един конкретен случай ще си казвам и моето мнение, защото там в Грабчевистика то беше изтривано. И после ще оставя на всички вас да отсъдите кой крив и кой прав.
    Росимир Матеев

  3. #13
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Огледай се в интернет пространството - колко форума по света са завладени от изкуфели дъртаци, с които останалите трябва да се съобразяват? Ами аз вече знам един - Грабчевистика. Посочи ми моля ти се поне още един, за да си подкрепиш думите че това е нормално.

    Ами не е нормално, това е лошото! Очевидно в Моделистика Добри Грабчев е толериран само заради възрастта. Аз не съм видял нито един технологичен похват, който да сподели. Може да знае много, но не го споделя във форум. Темата за Як за мен е абсолютно безполезна, защото е едно ревю в стил "Вижте какво направих", а би трябвало да бъде в стил "Вижте как се прави!".
    Георги Русинов

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    Apr 2012
    Живее в
    гр.Сопот
    Мнения
    31

    Росимире , не се ядосвай за глупости .
    Надживей ги , забавлявай се :-)
    Добри е от типа хора "на всяко гърне мирудия"
    Правил си и правиш много за моделизмите , болшинството
    го оценят и са ти благодарни за това .

  5. #15
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    София/Казанлък
    Мнения
    54

    Не мога да разбера защо приемата цялата ситуация толкова навътре. Също така не мога да разбера какво толкова има в тази моделистика, че й се придава толкова голямо значение. От едно известно време целият форум е 'виж кво направих'. Няма дискусия, няма обмяна на опит, хора които миналото лято видяха за първи път летящ модел станаха най-големите капацитети в областта, неопитните моделисти вече ги е страх да питат нещо, за да не се наредят 10 човека, които да им обясняват колко са мързеливи и прости за това, че не ползват великата търсачка на форума, която даже не работи като хората. Това не е нормално. Затова и аз съм се отказал да споделям опит там. Много често се намира по някой да ми обясни като на малоумен нещо, което на всичкото отгоре е научил от мен
    С две думи - не го взимайте толкова навътре!
    Don't let your mouth write checks your ass can't cash
    Йордан Славов

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    14

    Тази сутрин, преди да бъде изтрита темата от Моделистика освен десетината мнения в подкрепа на Матеев имаше пост и от Добри Грабчев, в който се казваше нещо от сорта, че той повече няма да коментира другаде освен в неговата си тема.....
    Поздрави

  7. #17
    Потребител
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    63

    Quote Originally Posted by pakidaski View Post
    Тази сутрин, преди да бъде изтрита темата от Моделистика освен десетината мнения в подкрепа на Матеев имаше пост и от Добри Грабчев, в който се казваше нещо от сорта, че той повече няма да коментира другаде освен в неговата си тема.....
    Поздрави
    Да и аз я прочетох. И реших да му пиша да не се прави на ''миродия за всяка манджа'',а да погледне и за своята,но неможах да я публикувам,беше заключена.
    А ти Роска не се нерви,кажи му ''майната му''и си гледай живота защото е кратък!!!
    Александър Илиев

  8. #18
    Потребител Аватар на passo
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр.Пловдив
    Мнения
    59

    Ростимире,
    Това са преходни неща,ако угаждаш на всеки трябваше отдавна да си се "погребал жив"! Живота е сложно нещо и идиотите са много повече от хората.Живей по спокойно и се занимавай с любими неща!Не приемай всичко буквално, защото здравето е важно,особенно здравето на душата.
    Не ми се пишеше ,но не издържах,извинявай!
    Петър Славов

  9. #19
    Наблюдател Аватар на Asterix
    Регистриран
    Dec 2011
    Живее в
    Нови пазар
    Мнения
    3

    +1 за Матеев.....няма да обяснявам защо !!!

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    21

    Матеев, изглежда имаш доста нерви, щом ги пилееш за глупости.Няма смисъл бе човек. Като не ти харесва един човек-игнорирай го. Още повече, виждаш, че си е плямпало дядката...Иначе ЕВАЛА, че му каза какво мислиш "в очите" .Едно не мога да разбера, защо обръщаш такова внимание на 5 човека, които те дразнят, а не на 5 000-те човека, които те уважават? Чак и цели теми пускаш в СОБСТВЕНИЯ си форум, посветени на въпросните дразнители.
    Георги Атанасов 16г. Варна

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 18:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен