Имам вече много клипове и си мисля, че са перфектни. Проблема е че ако ги кача в тубата, качеството ще замине по дяволите.

Има две психологически възприятия:

1. Изображението е страшно стабилно. Човек остава с впечатление, че колата въобще не се клати. Все едно че камерата е в лодка или дори в голям кораб, който се поклаща много бавно и тежко. Предполагам заслугата е на някаква вътрешна електронна система за стабилизация на образа. В действителност колата се клати доста повече, отколкото се вижда на изображението. Та има участъци, при които преминавам бързо през бабуна (легнал полицай) и на камерата това почти не си личи. Трябва да го знаеш, за да го забележиш.

2. Създава се илюзия, че колата се движи много по-бързо, отколкото е в действителност. Мисля че проблема е с липсата на периферно зрение. Човек освен бързодвижещия се път вижда и бавното движение на планините и поляните отстрани. А когато се гледа само камерата - вижда се само бързодвижещия се път. Когато гледам камерата, чак ме хваща страх как досега не съм се блъснал някъде. За външни наблюдатели този шофьор е откачен. А в колата чувството е спокойствие, надеждност и сигурност при текущата скорост и пътна обстановка.