+ Ново Мнение
Страница 1 от 2
1 2 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 16

Тема: Продавам няколко HD камери за лека кола

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Продавам няколко HD камери за лека кола

    Продавам няколко HD камери за лека кола. Причината е един гаф с eBay. Днес получавам един мейл от тях с извинения, че на 4 април са имали някакви проблеми със сайта както на eBay, така и на PayPal. Та в мейла ме молят да си прегледам акаунта и предварително ми се извиняват, ако има някоя неплатена стока. И разбира се ме молят да я платя. Поглеждам си акаунта и о УЖАС - има проблем, но точно обратния. Всички джаджи, които съм ги купувал на 4 Април, са ПЛАТЕНИ ДВА ПЪТИ !!! И вече пътуват към мене. Тоест не мога да ги върна.

    Та предлагам за продан следните камери:

    http://www.ebay.com/itm/320866305394...84.m1497.l2649
    http://www.ebay.com/itm/250918285675...84.m1497.l2649
    http://www.ebay.com/itm/280857478827...84.m1497.l2649

    Ако някой проявява интерес, нека да ми напише ЛС и да си запази камера, а когато дойдат, веднага ще му я изпратя на нулева цена (тази от сайта).

    Камерата за кола е хитра джаджа. В интернет има клипове, в които камерата е спасявала някого от затвор, при ПТП с убийство на човек не по негова вина. Може да ви спаси и от несправедливи актове за нарушения. Аз съм имал такъв случай, но не можах да докажа на тъпия полицай, че не съм настъпвал бялата черта. И последно - камерките не са кой-знае колко тежки и един по-голям модел на самолет би могъл да ги носи. Предимства - перфектно изображение както на видео, така и на снимки. Специално съм ги подбирал да са перфектни. Всъщност и трите камерки са последен писък на технологиите, а цената им е народна.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    51

    ...

    Еми другият форум нещо се бъгна. Да си дам заявката за първата камера и тук. Тази от US $68.50.
    Боян Миланов, гр. София,
    S10 BLAST TC

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Спокойно. Камерата ти е запазена. Вече са ясни и тримата човека. Просто трябва да си дадат адресите и телефоните и в този форум, ако има някакви проблеми в другия.
    Росимир Матеев

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    В случай, че остане непродадена или непотърсена някоя от трите - купувам я (само една, разбира се).
    Георги Русинов

  5. #5
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ще има и за тебе, но все още не знам коя ще хартиса. Пък и нали говорихме по телефона.
    Росимир Матеев

  6. #6
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Средните камерки пристигнаха. Страхотни са. Имаше съмнения дали са 5 или 12 мегапиксела, защото в сайта имаше грешка. Е сега вече е ясно - 12 мегапиксела. Има инструкции на английски и руски език. Тежи само 87 грама и става за самолет. Обектива се върти нагоре/надолу. Разрешаваща способност 1080P. Много сладки менюта с бая настройки. Има режим, в който с подаване на захранване автоматично се включва и влиза в режим запис. При спиране на захранването снима още няколко секунди и после се самоизключва. Точно такова поведение е необходимо за монтаж в кола. Днес ще я монтирам на една кола и довечера ще има видеоклипове - дневни и нощни.

    Към камерката има и подарък от един много сладък универсален Card Reader.

    Чакам бъдещия собственик, на когото обещах втората камерка, да си напише адреса и телефона в ЛС, за да му я пратя още днес. Адреса му го имаше в другия форум, но както знаете, той все още не работи. Пък и да заработи, не се знае колко информация ще е загубена и дали личните съобщения все още се пазят. Ако някой го познава (мисля че беше MonsterOOD), нека да му се обади.

    Цената ще е 65$ по фиксинга на БНБ за деня 1.48948 равно на 96.8162 лева. Куриера ще е за негова сметка. Ако не се обади или ако я откаже - ще я дам на първия друг, който я поиска.
    Росимир Матеев

  7. #7
    Потребител
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    51

    ...

    Как снима камерката?
    Боян Миланов, гр. София,
    S10 BLAST TC

  8. #8
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Имам вече много клипове и си мисля, че са перфектни. Проблема е че ако ги кача в тубата, качеството ще замине по дяволите.

    Има две психологически възприятия:

    1. Изображението е страшно стабилно. Човек остава с впечатление, че колата въобще не се клати. Все едно че камерата е в лодка или дори в голям кораб, който се поклаща много бавно и тежко. Предполагам заслугата е на някаква вътрешна електронна система за стабилизация на образа. В действителност колата се клати доста повече, отколкото се вижда на изображението. Та има участъци, при които преминавам бързо през бабуна (легнал полицай) и на камерата това почти не си личи. Трябва да го знаеш, за да го забележиш.

    2. Създава се илюзия, че колата се движи много по-бързо, отколкото е в действителност. Мисля че проблема е с липсата на периферно зрение. Човек освен бързодвижещия се път вижда и бавното движение на планините и поляните отстрани. А когато се гледа само камерата - вижда се само бързодвижещия се път. Когато гледам камерата, чак ме хваща страх как досега не съм се блъснал някъде. За външни наблюдатели този шофьор е откачен. А в колата чувството е спокойствие, надеждност и сигурност при текущата скорост и пътна обстановка.
    Росимир Матеев

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    София/Казанлък
    Мнения
    54

    Ако клиповете са H.264 в MP4 контейнер, youtube няма да им пипне качеството, а ще ги пусне директно 1 към 1 без да ги енкодва. Колкото до клатенето, почти съм убеден, че това е визуална измама поради това, че камерата е закрепена неподвижно за колата. Пробвай да я държиш в ръка и ще разбереш дали стабилизира образа
    Don't let your mouth write checks your ass can't cash
    Йордан Славов

  10. #10
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Усещането за стабилност и скорост е заради широкоъгълните обективи на тези камери. Има ли варио? Или зум, инак казано?

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Продавам ЯХТА
    от Penev във форум: Борса и Частни обяви или Реклами
    Replies: 3
    Последно мнение: 18.02.2010, 00:33

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен