Quote Originally Posted by ajcinema View Post
Адаш, не си ме разбрал! Помолих те да не провокираш драмата между третите страни Матеев и Ристис! Самата тема я създаде ти. В предишния си пост изказвам лично мнение, кето не касае трети страни, а само мен и още някой - в случая админи, модератори или собственици на Моделистика, плюс отговор към колегата volf48.

Относно вечния спор за това кой прави и кой купува, гарантирам ти че няма опасност да се случи, защото всички знаят, че аз и правя, и купувам. Смисълът на изказването ми беше насочен срещу колегата vilf48, понеже не съм видял досега нещо иновативно, споделено от него, но за сметка на това той ни даде няколко съвета какво да правим и как да се държи. Тези съвети не са особено полезни за тази аудитория и се постарах да го кажа по умерен, елегантен и НЕобиждащ начин.
Разбрах те чудесно, просто ме налегнаха опасения да не изкривим пак темата, затова го и написах, примери за това бол....
Иначе относно това, кой прави и кой купува готови, пълна свобода на избора, всеки си има собствени виждания, страх ме е да изразя своето мнение, за да не предизвикам ненужна полемика.....
Между другото само да вметна, че според мен интелигнтните спорове тук са полезни за всички.....