+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 33

Тема: За начинаещи!!! Какво трябва да знаем, когато започваме?

Threaded View

  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    53

    по темата

    Здравейте!Не знам дали е много уместно и аз да се намеся че самият аз не съм с много опит но има какво да споделя.Който дръзва в това начинание да знае едно много важно нещо колкото е по-голям модела е по-стабилен и лесен за управление и търпи повече пилотски грешки.Аз моят при добра настройка съм достигал до 20-30сек. без да се намесвам а той си стои.Даже мисля че само му преча на моменти.Не съм смятал дали няма да излезе едно и също като цена по-голам модел(по-скъп) по-малко крашове или по-малък(по-евтин) повече крашове и много повече чакане на части което убива мерака на начинаещия.
    Весели празници!
    Христо Лозанов гр.Пловдив
    'Темпо' 10 RC

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    bqla
    Мнения
    9

    ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ДА НАМЕРЯ ТОВА ЗА МАЛКА РЕФОРМА НА ХЕЛИТО МИ : http://hobbycity.com/hobbyking/store...idProduct=8408
    ЗНАЧИ ТОВА МИ ТРЯБВА ДА СКАСЯ ФЛАЙБАРА ЗАЩОТО В ОПРЕДЕЛЕН МОМЕНТ УПИРА В КАБИНАТА НЕЗНАМ КАК СЕ КАЗВА ТОВА И КАДЕ ДА ГО ТЪРСЯ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    bqla
    Мнения
    9

    зарядно

    ЗДРАВЕЙТЕ РОВИХ СИ ИЗ НЕТА АЗ ЗА МОЕТО ХЕЛИ ПОНЕЖЕ МИ СЕ ПРЕЦАКА НЕЩО ОСНОВНАТА ПЛАТКА КАКТО И ДА Е ДЕ ПОРЪЧАХ СИ НОВА.ТА КАКТО СИ РОВЕХ ПОПАДНАХ НА НЕЩО МНОГО ИНТЕРЕСНО:http://www.rcgroups.com/forums/attac...mentid=3678284
    МОЛЯ ВИ ВИЖТЕ ГО МОЖЕ ЛИ ДА СТАНЕ АЗ ИМАМ ЕДНА СТАРА ШЕЙНА И МОГА ДА ИЗПОЛЗВАМ ЗА ТОВА АМА НЗ КОИ ЖИЧКИ ДА СВЪРЖА В USB-ТО

  4. #4
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ако може, пиши с малки и големи букви. В интернет пространството писането само с големи букви се възприема като КРЕЩЕНЕ.
    Росимир Матеев

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    bqla
    Мнения
    9

    ок добре съжелявам ще пиша с малки букви

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    bqla
    Мнения
    9

    Пробвах експеримента.Направих всичко както трябва с шейната с букса запоих ги всичко ок пуснах батерият 10 мин.и тя се наду цялата нз защо така се получи.

  7. #7
    Наблюдател Аватар на IVANSAPA
    Регистриран
    May 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16

    USB

    Това, което виждаш на снимката не е просто USB куплунг.Вътре в корпусът му има електронни елементи,които регулират и следят заряда.Ти си подал 6 волта директно на батерията и те е "сполетял шанс в живота", че не гръмнала , а само се е подула/прецакала/.
    Иван Ангелов - Пловдив

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен