+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 75

Тема: Моля да ми обясните

Threaded View

  1. #1
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Браво Георги,

    И аз имам мечта. Да имам около себе си повече хора, като тебе, с които да сме в една тоналност!

    Извинявам се за спама но по темата няма кво да се каже. Не мие ясно що я въртим.

    НЯМА НИКЪКВИ ПРИЧИНИ, НИЩО КОЕТО ДА Е СРЕЩУ ФИЗИЧНИТЕ ЗАКОНИ, ВЪЗПРЕПЯДСТВАЩО РЕАЛИЗИРАНЕ НА МОЩНОСТИТЕ ПРИ МАЛКИ МАСОГАБАРИТНИ СТОЙНОСТИ.

    Мисля, че всички го обяснихме, Боян дори представи данни от даталогера си в потвърждение.

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Браво, Иво!

    Искрено се надявам да срещам все повече широко скроени личности, защото в крайна сметка това е най-важното - ХОРАТА. По форумите може да изпишем 100 тона глупости, но най-важно е какви сме всъщност и как се грижим един за друг. Отнася се за абсолютно всички.

    Всъщност американците през цялото време са можели и знаели как да сменят тъпата крушка. Просто са искали през това време да правят нещо друго, а и да дадат хляб на някой друг...
    Неделни размисли, не са здравословни!

    Наздраве и да знаеш, че "Колекция 50" те очаква! В момента е на същото място, където е била през последните няколко десетилетия... само че опакована подобаващо.
    Георги Русинов

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2012
    Живее в
    близо до София
    Мнения
    70

    Разбрах къде е уловката

    В субективното мнение на потребителя.

    Така че не се мъчете да пишете повече в нея.Благодаря за отделеното време - не го приемайте лично.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен