Quote Originally Posted by X_NRG View Post
Специално с това според мен не се занимавай. Причините са много. :)
Тази функция си личи, че е вградена в софтуера на камерата, а там няма къде да бърникаш.
Дори да има как хардуерно да се извърши тази операция... това са SMD компоненти, за които трябва много фин поялник с регулация на температурата, както и доста опит от твоя страна (а и стабилна ръка). В противен случай ще си преебеш апаратчето. :)
Та съветът ми е - не се занимавай с това.

Аз лично съвсем се отказах от варианта да предавам и записвам видео само с 1 камера, защото вече 2 дена нямам късмет в ebay, пък имам крайни срокове, а и ще е хубаво да може да се разкара голямата камера и моделчето да си остане само с малката, когато не искам да записвам, ами просто да гледам FPV. :)

Та сега отново съм се разтърсил за FPV камера. Може и да е скапана - искам просто да си осъществя първия проект без да се изсилвам до небето за компоненти и техника - по-нататък е ясно, че ще надграждам и тези по-скапани компоненти ще се продадат или ще им намеря друго приложение. :)
Колега ,двете камери никога не виждат едно и също нещо по един и същ начин, доколкото си спомням ти ще правиш квадрокоптер и ще лети на 200-300м тоест в зрителния обхват за какво ти е FPV камера.....