Пацо, напълно съгласен съм с теб за това, че с една качествена камера ще е по-добре, защото ще виждам ТОЧНО това, което записвам, но ще ми излезне соленко да си купя нова такава камера, а както вече казах - нямам късмет в UK-ския ebay. В Американския пък абсолютно никой не желае да праща до Европа, а там цените са наистина много по-приемливи. Другото е, че дори да харесам някоя камера от ebay, не съм сигурен дали тя го може този номер със записа и AV изхода едновременно, пък не искам да се окаже, че съм си купил нещо, което не ми върши работа. По принцип съм навит за GoPro, но разликата в цените за Щатите и Европа (50% по-надути) е ОГРОМНА и засега тази идея отпада (поне докато не открия нещо 2ра ръка на по-човешка цена).

Всъщност доста си бях харесал тази камера (112гр е - не мисля, че е толкова тежка, пък и сигурно мога да я разкостя и да смъкна още малко от теглото), но се разубедих след като ти написа, че си много недоволен от нея. Ще споделиш ли какво точно не ти е харесало? Все пак имай предвид, че като за начало далеч не съм толкова взискателен - искам да започна, а с цялото това избиране на камера и компоненти не мога...