В отговор на Арсов:
1. За камерата нямам подробности освен 4е е модул и 4е е на SONY. Пакетирал съм я с депрон за убиване на сътресения при удар Тя ми е подарена, затова нямам подробности. На клипа мисля 4е не е на фокус може и по добра картина за извади
2.GPS модула е с NEO-6M то се вижда и на снимката на сайта. Мисля 4е има вградена допълнителна памет за разлика от вер. 1.0. Преди него пробвах с L10, но нещо не се получи и след като го бях отписал намерих на един сайт софта му и го префла6нах с некаква руска версия поне от руски сайт я взех и се събуди, изведох му и USB интерфейса и мога да го ползвам и с компа.
3. ТВ сигнала ми е на 1,2 а апаратурата ми е на 2,4 С HK модулите имам чувството че на моменти губя връзка с апаратурата , но с Короната на малкото разстояние се държе6е стабилно ... Съжалявам до някъде, че вместо 4бр. ХК приемници можеше да си взема 2 броя на корона, но човек се учи от грешките си за съжаление Подготвил съм и няколко вида антени за тестване, но първо мисля да по тренирам на малки разстояния, 4е у балкана трудно се търси модел по дърветата (от собствен опит го знам )
Не забравяйте че все пак това са ми първи опити и реални впечатления. Ще има доста да пооправя по крилото малко му тежи носа въпреки , че на няколко калкулатора ми дава центъра на тежестта там където сега се намира може би 6те се наложи да побая на елероните 6те видим ...