+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 69

Тема: Модели, подходящи за FPV. Разполагане на оборудването.

Threaded View

  1. #1
    Автор Аватар на danikronos
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр .пловдив
    Мнения
    137

    нещо и от мен ,тук на този самолет всичко съм го капсуловал вътре в фибрана с цел при удар да се запазят, платки , кабели само радиатора на спееда е отвън ,приемника на апаратурата е отпред а видеото(трансмитера е на опашката


    после нещо много ми се клатеше във въздуха и се наложи да му досложа още крила и стана бонбон ,стабилен не мърда



    естествено вече тези версии на самолети вече са в миналото ,що падания претърпяха що нещо и накрая взех да си правя нещо съвсем просто и на бързо дето се вика само за експерименти



    малко стиропор 1 лист фибран,електрониката съм скрил в тази червената кутия и една въдица телескоп от пазара и айде във въздуха,ама и той скоро завърши така и всички тези крашове къде от загуба на сигнал на видеото,къде от загуба на управление.....


    а за хеад тракера само да кажа че пробвах един път с него и просто това още повече обърква мозъка горе ,бях летял вече десетки пъти със стационарна камера и може би бях свикнал и като сложих тракера искам да кажа че се почуствах сеедно съм в модела и наистина тялото така реагира на всяяко поклащане ,едвам си докарах самолета,наложисе да не си мърдам тиквата докато не се приземя,абе който не е пробвал даа знае голямо шоу е!!!!Предстявям си ако правя лупинги и тона управлявайки през камерата как ще е,наистина трабва да съм седнал.....
    Последна редакция от danikronos; 30.12.2011 на 05:21.
    Даниел Георгиев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен