Визуализирани са от 1 до 10 от общо 83

Тема: Увеличаване на обхвата на апаратурата

Threaded View

  1. #33
    Почетен Автор Аватар на ПАЦО
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    РУСЕ
    Мнения
    557

    Quote Originally Posted by danikronos View Post
    ee братле цена нямаш,благодаря ти,благодаря и за предложението и за ламарината,ама тука имам една поцинкована ламарина мисля да пробвам с нея ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ ПРИЯТЕЛИ

    аз съм взел този филтър http://www.rangevideo.com/index.php?...roducts_id=261 за него Анатоли каза че бил добър и режел хармониците като турчин на сюнет понеже моите железа са там на операционната и изследванията сочат че нашите усилватели от 2 вата всъщтност са от около 1 ват а комплекта на хоби кинга за видеото е 1,18 вата а не както го дават 1,5вата
    Значи познах все пак,мощноста може малко да варира около изчислената защото зависи от настройката в дадения клас , аз ти я смятах за горнта част на клас С където качеството е малко по голямо тоест изкривяванията по малки и съм смятал с филтър за хармониците който веднага ще доведе до падане на мощноста излъчванa от антената!!!Тоест като сложиш сюнетиращия филтър на изхода ще получиш това дето ти го бях сметнал(филтъра може да даде пад от около 3dB ,или поне с толкова се дефинира областа на пропускане а колегата Матеев ще обясни какво значи това в отношение на мощности например)!
    Последна редакция от ПАЦО; 25.12.2011 на 13:31.

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен