+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 6 от общо 6

Тема: някои да ми помогне за чертеж

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    гр.луковит общ.луковит
    Мнения
    42

    някои да ми помогне за чертеж

    имах як 54 електро с двигател 400вата, спиид 40А и батеря, 2200на 11,1волта но го счупих това беше много удавна когато неможех да карам та мисълта ми е някои да ми прати чертеж или на як или на екстра но размаха на крилото да е до 1 метър благодаряви предварителноhttp://rchobby.bg/product_info.php?c...roducts_id=399това ми беше модела

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    А сега можеш ли да караш?

    Георги Русинов

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    гр.луковит общ.луковит
    Мнения
    42

    http://www.facebook.com/video/video.php?v=1664092414052
    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    А сега можеш ли да караш?

    естествено и то много добре от изолаця с лукче ги режа но искам балсов да направя стига с тия изолации помогни за чертежимам и клипове

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Виж сега, приятелю:

    По написаното от теб, първоначално си направих извода, че си ученик във възраст между 10 и 14 години. Повечето малки тийнейджъри пишат така. Аз лично нямам нищо против правописа, нито държа на него... но все пак, виждайки снимката ти, се оказа че не си малък. Пак казвам - не ти правя забележка за правописа, но не очаквай да ти се помогне при така поставено искане в повелителна форма.

    Аз бих се изразил така:
    "Колеги, дълго време търсих чертежи за балсови модели на Як и Екстра с размери до 1 метър размах, но за съжаление никъде не успявам да открия. Бихте ли ми помогнали?"

    Тогава, ВЕРОЯТНО, ще се отзоват доста хора. Аз лично не мога да ти помогна, защото отдавна не си правя труда да издирвам или съхранявам чертежи, но доста други моделисти имат тези навици.


    Все пак, за да не кажеш, че не съм помогнал никак, ще си позволя да ти дам един съвет: Разгледай Хобисити. Там има доста модели с този размер, един от друг по-хубави. След като веднъж си имал Як от там, най-вероятно си наясно колко клечкорляк има по него и ако пресметнеш времето за изработка от нула в часове, ще се окаже, че един направен от нулата модел ще ти струва колкото 10 до 30 купени модела.
    Затова моят съвет е следния: Влез и разгледай Хобикинга. Разгледай предложенията, разгледай необходимото оборудване и си купи модела, който ти допадне най-много.
    Георги Русинов

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    гр.луковит общ.луковит
    Мнения
    42

    [QUOTE=petioemilovmoskovski;10044]
    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    Виж сега, приятелю:

    По написаното от теб, първоначално си направих извода, че си ученик във възраст между 10 и 14 години. Повечето малки тийнейджъри пишат така. Аз лично нямам нищо против правописа, нито държа на него... но все пак, виждайки снимката ти, се оказа че не си малък. Пак казвам - не ти правя забележка за правописа, но не очаквай да ти се помогне при така поставено искане в повелителна форма.

    Аз бих се изразил така:
    "Колеги, дълго време търсих чертежи за балсови модели на Як и Екстра с размери до 1 метър размах, но за съжаление никъде не успявам да открия. Бихте ли ми помогнали?"

    Тогава, ВЕРОЯТНО, ще се отзоват доста хора. Аз лично не мога да ти помогна, защото отдавна не си правя труда да издирвам или съхранявам чертежи, но доста други моделисти имат тези навици.


    Все пак, за да не кажеш, че не съм помогнал никак, ще си позволя да ти дам един съвет: Разгледай Хобисити. Там има доста модели с този размер, един от друг по-хубави. След като веднъж си имал Як от там, най-вероятно си наясно колко клечкорляк има по него и ако пресметнеш времето за изработка от нула в часове, ще се окаже, че един направен от нулата модел ще ти струва колкото 10 до 30 купени модела.
    Затова моят съвет е следния: Влез и разгледай Хобикинга. Разгледай предложенията, разгледай необходимото оборудване и си купи модела, който ти допадне най-много.
    Колега намерих това което търсех

  6. #6
    Потребител
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    63

    Ами покажи го и сподели
    Александър Илиев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен