+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 115

Тема: KATANA .15

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2011
    Живее в
    Враца
    Мнения
    24

    След почти 2 години , откакто имам модела се реших да го сглобя.
    Благодарение на темата ми беше много лесно. Работех без много размисъл, защото знам, че всичко е премислено до максимум от Георги
    Използвах тези машинки като по-евтини, но все пак да с метални зъбчадки.

    За 3 дни ето до къде стигнах




    Остана ми да лакирам със смола станока, реброто и да мацна тук там :) Също и да сменя тягите от комплета със спици, на Георги по ми харесват, но съм ги свършил и нямаше от къде да взема днес.

    Само се чудя тази врътка /не знам как се казва/ която се стяга към рогчето на дросела как да я стегна без да се развива?
    Валери Цветков

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Можеш да използваш възможно по-твърд крепеж, ако става дума за връзката на тягата към конектора. Обикновено вложката в заострена и върши работа, но можеш леко да заостриш и болта или да направиш засечка на тягата.
    Гайката на конектора се стяга леко, а после капка каноконлит отвън (в зоната на резбата) я фиксира надеждно.
    Иначе браво за модела, давай в същия дух и пускай повече снимки!!!

    Един съвет, ако позволиш: Първите полети не използвай чохлите на колелата. Рискуваш да ги ожулиш, докато свикнеш с модела. Най-добре е да си ги напаснеш и приготвиш и едва след облитането и първите полети да ги поставиш.

    Чакам с нетърпение да завършиш модела и да дадеш отзиви за поведението му и дали ти допада!!!
    Георги Русинов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 3 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 3 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен