+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 9 от общо 9

Тема: Приемници на 35 мгх и кварцове.

  1. #1
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Приемници на 35 мгх и кварцове.

    Продавам приемници на 35 мгх. 4 ,6 , 7 канални - някои с кварцове , може и комплекти . Цени - народни , по- договорка . Минавам на 2.4 гхц. Приемниците са всякакви - китайски , немски , Граупнер , Бета и др.
    Последна редакция от mmfsr; 20.02.2010 на 18:49.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    стара загора
    Мнения
    12

    здр. колега

    има6 ли ето такъв Futaba R146iP PCM 6ch Mini Receiver, 35Mhz
    Стефан Христов

  3. #3
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    нямам такъв приемник.

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    5

    Здравей

    Здравей,
    имам предавател и приемник ESKY 35MHz от хеликопотер Лама В3, в момента ги ползвам за самолет с двигателче IPS 50. Всички, които разпитвах ми казват, че за да ползвам някакъв контролер ми трябва приемник сингъл конвершън. Нещо такова можеш ли да ми предложиш?
    Последна редакция от Zheliazkow; 10.05.2010 на 20:27.

  5. #5
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Нямам опит с тая китайска техника , а за да може да се каже- трябва да се пробва.

  6. #6
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    Quote Originally Posted by Zheliazkow View Post
    Здравей,
    имам предавател и приемник ESKY 35MHz от хеликопотер Лама В3, в момента ги ползвам за самолет с двигателче IPS 50. Всички, които разпитвах ми казват, че за да ползвам някакъв контролер ми трябва приемник сингъл конвершън. Нещо такова можеш ли да ми предложиш?
    Това са пълни ГЛУПОСТИ! Дали приемника е single или dual conversion -пак ще можеш да си изпозлваш контролера. Първо научи какво означават тези понятия и сам ще разбереш!
    НА ламата самия приемник си има вграден контролер и затова в момента включваш към него мотора директно! Когато си купиш "нормален" приемник към него ще включваш конттолера и чак тогава мотора!
    Габриел Димитров
    Варна

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    May 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    5

    Така де, аз за това си търся само приемник, но с предавателя, който имам ми върши работа само сингъл конвершън.
    Яни Желязков

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    От предавателя няма значение дали приемника ще е с единично или двойно преобразувание на сигнала!
    предавателите нямат единично или двойно преобразувание-само приемниците. Ако приемника ти е с дойно преобразувание е по-добре защото вероятността за смущения е по малка!ПРедавателя не го интересува какъв ти е приемника(единично или двойно преобразувание) Когато купуваш даден приемник за даден предавател освен честотата се гледа още едно нещо и тое дали PPM сигнала е с еднаква посока. Някой приемници са positive shift -например апаратурите JR,graupner и airtronics изпозлват най вече такъв, други negative shift -футаба hitec и други. Повечето съвременни приемници работят и с 2та вида- автоматично се "нагаждат" Други си работят само с техния си PPM сигнал затова чети внимателно преди да купуваш. До колкото помня e sky бяха negative shift (futaba).
    също така кварцовете за single conversion не стават на приемник с dual и обратно.
    Ако търсиш нещо евтино си вземи синтезаторен приемник корона за 20 долара. 6-8 канала избора е твой..Няма да ти трябват кварцове

    Извиняваме се с колегата който задава така въпросите и аз отговарям в тази тема нека ако модератора иска да ги премести в друга за да останат след като се затрие тази обява!!
    Последна редакция от gabriel.dimitrov; 13.05.2010 на 19:13.
    Габриел Димитров
    Варна

  9. #9
    Автор
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    РУСЕ
    Мнения
    108

    има ли още от приемниците?

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен