+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 36

Тема: Наземна станция

Threaded View

  1. #1
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    На мене ми е интересно буса, стоиките и закрепванията на телевизори и друга апаратаура. Аз също ще си направя подходящите стойки и закрепвания в моя бус, слънчев панел 100 вата съм взел вече , направих му контролер за подходящ заряд на бошовски акумолатор Л4-80А/Ч. Телеметрията ми работи отдавна и гледам на малко телевизорче което просто поставям където дойде. Все още нямам записвачка и голям телевизор, но и тях ще набавя това лято. Та затова ми е интересно подредба стойки и прочие крепежи ако може малко снимков материал че да взема да накупя нужните видове профили и квото там трябва, че самото оборудване в буса си иска сигурно поне месец докато да се постави както и където трябва.

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    Sep 2011
    Живее в
    София/Казанлък
    Мнения
    54

    Mateev, преди да започнеш да правиш нещата свързани с wi-fi, пробвай ако ти се намира под ръка апаратура Turnigy, да я включиш в близост до рутер и виж какво става. А относно анализатора .. дай малко инфо като марка, модел, резолюция..
    Don't let your mouth write checks your ass can't cash
    Йордан Славов

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by worldchanger View Post
    Mateev, преди да започнеш да правиш нещата свързани с wi-fi, пробвай ако ти се намира под ръка апаратура Turnigy, да я включиш в близост до рутер и виж какво става. А относно анализатора .. дай малко инфо като марка, модел, резолюция..
    http://www.aaronia.com/Datasheets/Sp...000-Series.pdf

    Взел съм модела Spectran HF-60100 V4, заедно с всички опции, които се предлагат за този модел.

    Това е най-доброто в света, което се предлага към този момент за такива пари (колкото цената на 1 хеликоптер T-Rex 700).
    Росимир Матеев

  4. #4
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by Gogo55 View Post
    На мене ми е интересно буса, стоиките и закрепванията на телевизори и друга апаратаура. Аз също ще си направя подходящите стойки и закрепвания в моя бус, слънчев панел 100 вата съм взел вече , направих му контролер за подходящ заряд на бошовски акумолатор Л4-80А/Ч. Телеметрията ми работи отдавна и гледам на малко телевизорче което просто поставям където дойде. Все още нямам записвачка и голям телевизор, но и тях ще набавя това лято. Та затова ми е интересно подредба стойки и прочие крепежи ако може малко снимков материал че да взема да накупя нужните видове профили и квото там трябва, че самото оборудване в буса си иска сигурно поне месец докато да се постави както и където трябва.
    Има една стара тема, в която съм описал "тюнинга" на моя бус:

    http://modelist.bg/showthread.php?t=552

    В тази тема мисля да продължа и с всички нови екстри и нововъведения. Ще има и много снимки, но нека да направя нещо малко по-значимо от 3 алуминиеви профила на кръст.
    Росимир Матеев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен