Колега, блгодаря за подсещането, но на този етап нямам абсолютно никаква възможност да възстановявам снимки. Ежедневието ми е крайно напрегнато, а задачите повече, отколкото мога да изпълня. Сам виждаш, че съм подхванал няколко теми, но работя на ден по лъжичка само по GeeBee. То си личи от самата тема... И аз кипя от желание да свърша всички проекти колкото се може по-бързо, но времето ми е силно ограничено. Някой ден и това ще стане - ще възстановя снимките, но гарантирам, че няма да е скоро.
Виждаш, че един сайт гръмва и години труд отива на вятъра. После друг сайт го хакват и снимките пак отиват на майната си. После пък твърд диск се скапал...
Затова, ако имаш интерес към работата ми, следи темите, докато са в развитие. Ако ти е интересно - заповядай на гости в работилницата ми.
На този етап друго не мога да направя. Пак казвам - снимките ще бъдат възстановени, но преди тях има много други неща, които трябва да бъдат завършени. GeeBee е приоритет. После е Гайлс, после и Сайклито на приятеля ми Иво. Него пък тотално съм го закъснял...

На всичкото отгоре моделизмите са ми капка в морето. Моторизмът също чака с няколко проекта... смяна на двигатели, тунинги, програмируеми запалвания и так далее. Музикалните ми интереси и те са на тая гара. Ако щеш вярвай, последен модел система седи два месеца неразопакована... В гаража 7 мотора ме чакат да ги обслужа... изобщо пълен мармалад.

Тъй. На първо място ми е службата. Там хвърлям всичката си енергия и каквото остане разпределям по хобитата. Няма как, разчекнал съм се.
Ако те интересува конкретно Катаната - ела я виж наживо. Планирам да довърша нейната тема и с втората Катана - електрическата. Тогава ще възстановя и снимките. Но кога ще стигна до там, и аз не мога да ти кажа.

Поздрави!