+ Ново Мнение
Страница 4 от 4
ПърваПърва 1 2 3 4
Визуализирани са от 31 до 33 от общо 33

Тема: Trex 500 ESP

  1. #31
    Наблюдател Аватар на chichko
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    25

    Матеев, когато пристигне направи една снимка на онази част на хеликоптера на която се закрепя батерията. Понеже на сайта има две снимки (снимките на които се вижда swashplat-a) на тази област и двете са различни. На едната е с изрязано място за батерията , за да събира по-големи батерии, а на другото не е . Кой вариянт е твоя?

  2. #32
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    И на двете снимки е с изрязано място за батерия, което означава, че ще може да се слагат и по-високи батерии (до 3000mAh). Като дойде хелито, ще видим, но доколкото знам на всички нови модели страниците са изрязани.
    Росимир Матеев

  3. #33
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    На Матеев е вариянта с възможност за по-голяма батерия. Много стария вариант СР нямаше тази възможност-не знам дали се продава. И аз си чакам 3Г нещата , но искам да видя какво ще напише колегата Матеев -най-вече за фабричното 3г.

    Тъкмо аз ще довърша после с варианта ,който съм взел-микадо В бар и може да ги тестваме едно спрямо друго.
    Честито на Матеев за придобивката.

    Между другото чакам 12бр. 2200 нанотек батерии 6s1p и ще има 4ри свободни-тези дни ще са в Бг , ако някой има мераклия да свирка. Цената е точно колкото са в Хобикинг + транспорта. Няма ДДС и мито, чак не мога даповярвам , че минах метър:)
    Евгени Екимов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен