Моето лично мнение е, че не винаги цената определя качеството. Аз сам се убедих с моя спектрум 6. Няколко пъти му се налага ремонт. Само няколко примера- смотани потинциометри (а при смяната им с нови, те не паснаха идеално а рябваха модификации), лостчетата на тримерите са ги измислили по много тъп начин, и всичките ми се счупиха още на първият месец (зарбира се веднага го залепих и сега няма проблеми). Врътката с която се рови из менючто има скапано клуче, ноето не винаги дава контакт както трябва, същото се отнасся и за ключетатат на тримерите- по някой път трябва да ги натисна 5-6пъти за да проработи. Чувал съм и за други проблеми, като счупване на лостчетата на ключетата.
До сега с моя FLYSКY не съм имал никакви проблеми. Единственото което харесвам на спектрума е че има микро приемници и консумацията му е мизаерна (карам с обокновенни 1,5 волта батерии)

Към МОДЕЛИСТА- Кое според теб е по-добре, да ползваш наличната вече купена апаратура, която работи перфектно, или да чакаш 2-3 месеца, за да си събереш пари за нова, която няма кой знае какво повече от наличната?