В кръга на шегата това с "майстора" ми допада. От педагогическа гледна точка е едно от верните решения на проблема. :) Всяко забранено нещо е сладко. Всяка норма предизвиква спонтанна реакция срещу нея. Но в педагогиката (и не само) има една думичка - "мотивация". Ако човек е мотивиран може да извърши с удоволствие и най-омразната му дейност. Може би е нужно да се намери най-добрата мотивация. Ако накараш едно дете да свърши нещо, то най-вероятно няма да го свърши. Ако го наградиш - ще го свърши, но след това винаги ще иска награда. Как да накараме детето хем да свърши работата, хем да не му даваме награда, хем то да се изкефи на крайния резултат? :):) Това искам да кажа.

Както виждате аз съм се подписал. Не защото е трябвало, а защото съм мотивиран да го направя. Моята мотивация беше "чистотата" на този форум и личностите, които пишат в него. Както се казва - да ти е кеф да се представиш! :):)

Имам още една идея, която би разрешила този казус. Като например да отпаднат никнеймовете. Казвам се Георги и това да ми е никнейма. Както са направили това Руси, Матеев и прочие. Едно име според мен е достатъчно (който иска може и три). Само предложение...